Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tegyek ha megbüntettek...

Mit tegyek ha megbüntettek Miskolcon, hiába volt jegyem, az volt a baj hogy az előzőnek használt jegyet kezeltettem le helyette véletlenül. Ilyenkor mi a teendő, hová kell menni pontosan 8 napon belül hogy ne 15. 000-et fizessek hanem csak 7.500-at?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szemere utca 5. szám. a villanyrendőrtől a Mancs szobor irányába kell menni ott ez az épület fog várni a kereszteződésnél és az alagsorban lesz az MVK-s iroda is.

[link]

2016. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. jún. 4. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan pesti vagyok, de aligha fogják elfogadni az érvelésed. Remélem jó fejek lesznek, de csak ebben bízhatsz. Sajnállak, mert nem bliccelősnek tűnsz, de az állításod csak egy állítás. Az egyébként érvényes, de otthon felejtett bérlet más tészta. A miskolcit nem ismerem, de itt már nem lehet utólag megvenni, így a bemutatás vita nélkül megtörténik.

De sajnos akárhány jegy lehet nálad, s nyúltál mellé, akkor sem volt éppen érvényesített jegyed.

Bízzunk abban, hogy megértőek lesznek.

2016. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
99% h nem fogjk elfogadni, csaka z rédli öket hogy az épp aktuális jegy jo elgyen, h mért nem az az már más tészta.
2016. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!