Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Június 18-tól miért lesz...

Június 18-tól miért lesz hosszabb az IC vonatok menetideje hosszabb 3 perccel Püspökladány és Debrecen között? Természetesen mind a két irányba.

Figyelt kérdés
Az az érdekes,hogy a személy ,sebes menetideje egy perccel sem lesz hoszabb csak az ic vonatok meg az ec vonat menetideje lesz hoszabb Ladány -Debrecen között.

2016. jún. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Azért, hogy biztosan lekéssem ez miatt a csatlakozásomat.. Kössz máv. Eddig is utáltalak de most már röhellek.
2016. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem néztem utána, de nem lehet hogy Püspökladányban áll 3 perccel többet (esetleg csatlakozás miatt)?
2016. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy személyzetet váltanak Pladányban és annak 3 perc a technológiai ideje?
2016. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Püspökladány-Hajdúszoboszló között 1 perccel (vissza 2-vel), Hajdúszoboszló-Debrecen között 2 perccel nő a menetidő, úgyhogy nem személyzetváltás lesz ennek az oka, inkább a rossz pályaállapotok (itt még nincs felújítva a vonal) és a kevés tartalékidő miatt nő a menetidő.
2016. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mert egy hulladék az egész. Elnézést de így igaz.


Sokat utaztam ezen a pályán, mindig voltak késések.


A MÁVval nekem sok bajom nem volt eddig, de amikor volt, akkor kegyetlen bunkók voltak a dolgozók is. Egy kis utastájékoztatást szerettem volna kérni és a szó szoros értelmében kizavartak olyan okádék módon hogy pislogni sem tudtam. Csak bohóckodtak az irodában, meg nevetgéltek. Ez a dolog ha jól emlékszem valahol Budaörsön lehetett. Nem volt kellemes.

2016. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!