Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Átszállójegy használata...

Átszállójegy használata különböző napokon?

Figyelt kérdés

ha veszek egy átszállójegyet, és az egyiket pl vasárnap érvényesítem, akkor a másikat érvényesíthetem hétfőn?

ez a 100-80 perc dolog azt jelenti, hogy a másodikat 100 percen belül kell érvényesítenem vagy csak, hogy 100 percig utazhatok az elsővel, de a másodikat érvényesíthetem pl 160 perc múlva?

köszii!



2016. jún. 25. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a 100 percbe bele kell férni a 2. lyukasztás.
2016. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még pont nappali járatot érsz el mindkétszer, akkor összesen 100 percig érvényes és ezen belül max 80-ig a második járaton. Ha a második járatod már éjszakai, azon az első ervényesítéstől függetlenül 120 percig.
2016. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha régi (lyukasztós, nem időbélyegzős) gép van, akkor szerintem senki nem tudja ellenőrizni, hogy azt előző nap érvényesítetted, de igen, alavetően szabály szerint nem eleht.
2016. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!