Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » V63-as gigant mozdony papír-fo...

V63-as gigant mozdony papír-forda szerint nem jár már sehol személyszállító vonatokkal?

Figyelt kérdés

Nem arra értem a kérdést,hogy ritkán akad,mert pl. kéthete volt egy olyan,hogy a Debrecenből Nyíregyházára tartó személyvonatra v63-at löktek ,mert hirtelen olyan helyzet lehetett,hogy nem volt jelen más,mert amúgy azt a vonatot mindig v43 viszi.


Olyanra értem a kérdést,hogy fordaszerint pl egy adott vonatot minden nap gigant visz. Ilyen már nincs ugye semelyik vonalon sehol? Csak teherrel járnak.


Azt tudom,hogy 10 éve még nagyban jártak személyszállító vonattal is főleg az 1-es,30-as és a 100-as vonalon de ma már sehol.


Igaz ez?

Csak tehervonattal?



2016. jún. 29. 15:22
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem mert multkor kb fél éve làttam személyszálitoval
2016. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg, ha közlekedik még valahol forda szerint, akkor itt nagy valószínűséggel megtalálod: [link]
2016. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A vonatösszeállítás oldalt meg sem nézem,mert a valóságban nem úgy van ahogy ott fel van tűntetve a vonatösszeállítás.


Egy példa:

A 34,33 nemzetközi ic vonatpárt ami a 100-as vonalon jár, a jólismert latorca ic,nap mind nap traxx viszi és a vonatösszeállításban taurus van feltüntetve.


Igaz decemberben pár napig taurus hordta de ezt valóságban azóta traxx viszi.


Taurus (470-es) nem is jár már a 100-ason személyszállító vonatokkal,tavaly járt a hortobágy ec-vel mikor közvetlen jött Bécsből a vonat Debrecenig.


Teherrel jár piros cargo traxx.


Szóval szerintem a vonatösszeállítás nem való adatokat ír ilyennel kapcsolatban.

2016. jún. 29. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De van egyetlen egy személy fordás gép a 019, egy biztos hogy munkanapokon a 654 Rigó IC továbbítja, hogy ezenkívül továbbít-e még valamit azt nem tudom.

[link]

2016. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik nap pont láttam egyet egy IC elején (lehet pont a fent említett Rigó IC volt, nem tudom)
2016. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!