Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudom megnézni az autóbusz...

Hol tudom megnézni az autóbusz jegyárakat?

Figyelt kérdés

pontosabban az érdekelne ha Nagykanizsáról Zalaegerszegre szeretnék utazni az mennyibe kerülne

diák vagyok



2016. júl. 6. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A [link] oldalon fent kattints a Csak Volán járatok feliratra, akkor ki fog írni jegyárakat is.
2016. júl. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]



60km kb, ami 1300Ft a teljes árú, diák jegy passz.

2016. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a menetrendek.hu oldalon megjelent a menetrendi lista (és van jegyár is, mert az 1. válaszban leírtaknak megfelelően, a főoldalon rákattintottál a „Csak Volán járatok”-ra), akkor kattints a lista tetején a „Kedvezmények”-re, majd az „50%-os kedvezmény” előtti karikába.


(A kedvezmény, bármely viszonylatban, korlátlan számban, csak a nappali- és esti tagozatos tanulókat, hallgatókat illeti meg. Levelező tagozatosként csak a lakóhely és a tanintézmény között váltható 50%-os menetjegy, szintén korlátlan számban.)


Még annyit a menetrendek.hu használatához, hogy ha a mezőben a helységnév után nyomsz egy szóközt, akkor legördülő listában megjelennek a település megállói. Tetszés szerintire kattintva, az kerül a keresőmezőbe. Ha, esetleg, nem autóbusz-állomástól autóbusz-állomásig utazol; mert amelyik településen van, csak településnév esetén, azt jeleníti meg, ahhoz mutat időket, távolságokat, jegyárakat.

2016. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!