Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el legegyszerűbbe...

Hogyan jutok el legegyszerűbben Hűvösvölgyről, a Vadaskert korházból, a 1133 Váci út 114. a Patron Partner üzletbe?

Figyelt kérdés

Legkevesebb átszállással, es a leggyorsabban/legegyszerűbben.

Köszönöm a válaszokat.


2016. júl. 8. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálhatod, hogy google-ba beírod a címet ahová menni akarsz, majd rányomsz egy útvonaltervet. Megadod hogy tömegközlekedés és az indulási időpontot is beállíthatod.


Megkerestem neked, 29-es busszal aztán meg 1-es villamos.

2016. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de olyan választ várok, aki pontsan ismeri a környéket, és azt is meg tudja írni hol szálljak fel, hány megálló, és hol szálljak le, illetve ha megérkezek, melyik irányba induljak a keresett bolthoz.
2016. júl. 8. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van, nem tudom hogy melyik az egyszerűbb de leírom a két lehetőséget.

Az egyik: A kórházhoz a legközelebb a 29-es busznak a Lipótmezei út nevű megállója van, az a második kerületen ( a hegyen keresztül elvisz a szentlélek térig, az kb fél óra. Utána átszállsz az egyes villamosra, amivel az Árpád híd M megállóig kell menned, kb 3 perc.Onnan két-három perc sétára van az úti célod. A második, kissé komplikált kombináció:A Széll Kálmán térre két módon juthatsz el: Vagy elgyalogolsz a Széher útig,és felszállsz a 129-es buszra, aminek a téren van a végállomása, vagy elgyalogolsz az alsó völgy utcához, és az 56A vagy a 61-es villamossal elmész a térig. És ne a Hűvösvölgy felé menőre szállj majd föl.Én a térre a villamost ajánlom, egyrészt mert ez 12 perc, a busz meg 18, és a villamos nem kerül dugóba, valamint a buszon elsőajtós felszállás van, a villamoson meg általában se híve se hamva ellenőrnek. A Széll Kálmán térről háromféleképpen juthatsz el az üzletbe:Felszállsz az M2-es metróra, amivel elmész a Batthyány térig, ahonnan a H5-ös hévvel elmész a Szentlélek térig onnan pedig az első variációban említett egyes villamost kell használnod. Ez várakozási idővel együtt KB. 20-25 perc ( Csak a szk tértől számítva). A második variáció, hogy a szk téren felszállsz a 4,6,17-es villamosok valamelyikére,és a zárójelben látható variációval eljutsz a szentlélek térig, onnan egyes villamos. ( én a négyes-hatost ajánlom, mert gyakrabban jár és sokkal közelebb van a Margit hídi hévmegálló, ahonnan eljutsz a szentlélek térhez). Ez kb negyed óra- húsz perc. A harmadik lehetőség a szk térről: Az M2-es metróval elmész a Deák Ferenc térig, ott átszállsz az M3-asra, ami 8 perc alatt ott van az Árpád hídnál. Ez a szk térről legfeljebb húsz perc. Lehet, hogy ugyanannyi idő, mint a szk-ról második lehetőség, de ha nincs bérleted, a metróra elég egy jegy is az átszállással együtt.Remélem, tudtam segíteni. Ja és ha valamit nem értesz, mivel eléggé bonyolultan írtam le, kérdezz vissza nyugodtan.

2016. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és a bolt az Árbóc utca/ Váci út kereszteződésnél van a bolt, tehát ha leszállsz a metróról/ villamosról, arrafelé indulj el.
2016. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!