Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a Nagyállomástól,...

Debrecenben a Nagyállomástól, hogy jutok el a legegyszerűbben a Decathlonba?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A segner térről ami jön auchan járat,megáll a nagyállomás előtt ahol az 5-ös troli,abban a megállóban és felszállsz ,a busz az auchanig megy de te figyeld a megállókat ,mert előtte kell leszállni a vízmű/dechatlon megállónál. Ez átszállás nélküli és ingyenes.

Ez a legegyszerűbb.

A dkv honlapon pedig le van írva a menetrend.


Van átszállásos is,elmenni trolival vagy busszal a segner térig,onnan 33 busszal ,de úgy bonyolultabb.


Ahogy fent az auchan járatot írtam az a legegyszerűbb.

2016. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi , de sikerült eljutnom a 21-es busszal (asszem) . Akkor azért nem találtam a buszmegállókban az Auchan járatát mert onnan indult. Mind a 3 megállónál megnéztem csak az maradt ki. Még csodálkoztam is , hogy hogy hogy nincs itt az állomáson olyan . XD Köszi még 1x a választ ^^
2016. júl. 8. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja értem,oké.

Utána később eszembe jutott nekem is,hogy van még a 21 a nagyállomásról és átszállás nélkűl csak elfelejtettem odaírni.

De az a lényeg,hogy eljutottál:)

2016. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és nincs mit,szívesen :)
2016. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!