Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Negatív élmények tömegközleked...

Éjjeli Bagoly kérdése:

Negatív élmények tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek.
2016. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alany-állítmány.
2016. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szokásos. Bunkó buszsofőrök, beképzelt öregasszonyok, gusztustalan vagy idegesítő utastársak.Ezeken felül késések, műszaki problémák, általános igénytelenség, idióta ellenőrök.

Ahogy befejeztem az iskolát, áttértem az autózásra.

2016. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a legmaradandóbb élményem az volt, amikor egy roma származású nő a 2 év körüli kisgyerekével leült előttem a buszon. A gyerek elkezdett sírni hogy éhes, erre a nő elővett egy szelet parizelt és egy zsömlét, a parizelt bekapta, megrágta majd pedig visszaköpte egy darab zsömlére, és azzal etette meg a gyerekét.

Azóta nem ülök le buszon.

2016. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyikről meséljek, a büdös és retkes utasokról, az agresszív öreg nénikről, a visítizó és egymást csapkodó kisgyerekekről vagy a busz összehányó részeg tinédzserekről? Vagy amikor sulisként leszállítottak a buszról, mert beteg voltam, és szédültem, de azt hitték, hogy biztos részeg vagyok? Mind nagyon jó sztori ám.
2018. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!