Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Trolival való közlekedés a...

Trolival való közlekedés a fővárosban?

Figyelt kérdés
Az egyik nap, életünkben először utaztunk egyedül a barátnőmmel trolin (mivel vidékiek vagyunk...igen a vidéki parasztok felmennek Pestre címszóval :P) Szóval vettünk is jegyet, viszont rajtunk kívül senki más nem vett és a sofőr is elég furcsán nézett, hogy mit is akarunk venni. Ez azért van, mert mindenki feketén utazik vagy csak mindenkinek van bérlete.

2016. júl. 28. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon ritkán vesznek a sofőrtől jegyet, és maga a BKK is legfeljebb végső megoldásként szorgalmazza, hiszen lassítja a közlekedést. Sok sofőr nincs is felkészülve erre.

És az utasok kb. fele nyugdíjas, akiknek nem kell bérlet, a többiek közt meg sok a bérletes, ha meg kell jegy, ezernyi helyen meg tudják venni.

2016. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A soförnél azért nem vesz senki jegyet mert drágább mintha előre megveszed

Egyébként sokan bérlettel utaznak, sokan bliccelnek,és igen igaz szinte senki nem vesz jegyet a soförnél mert drágább mintha előre megvette vóna:)

2016. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

nem kell a parasztozás, nincs semmi különös a kérdésedben...

én még nem utaztam távolsági buszon. egyszer, mint hülye pesti megpróbálom..például hol lehet jegyet venni, stb..


azt nem részletezném, miért láttad azt, hogy rajtatok kívül senki nem vett jegyet...az, hogy a sofőr hogy néz, az az ő dolga.

biztos bombázó csajok vagytok, és megbámult..


mindent normálisan csináltatok..csak legyetek résen, mert itt elég sok a furcsa ember..tudom, én is az vagyok.

2016. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Itt a székesfővárosban nem szoktunk a pilótánál jegyet váltani.
2016. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!