Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felhívtam a MÁV-ot, megkérdezt...

Felhívtam a MÁV-ot, megkérdeztem EU-n belül mennyi dohányárut lehet átvinni a vonatokon. Csak tudni szerettem volna, semmi mást. De a nő gyanakodva és flegmán válaszolt, hogy nem tudom. Lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
Szerettem volna tudni, így hát felhívtam és megkérdeztem, az még nem is volt baj, hogy nem tudta, de a nőszemély hangneméből ítélve azt hitte nem csak "úgy" kell az info, pedig de. Azt mondta nem rájuk tartozik. Lehet valami baj ebből, hogy ezt megkérdeztem? Már mindenre gondoltam, hogy lenyomozzák a számom, stb. Lehet hülye vagyok. A választ egyébként már megtaláltam. Köszi előre is!
2016. aug. 1. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi baj, ne aggódj. Holnapra el is felejtik.
2016. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem lesz belőle semmi baj. Figyelj, őszinte leszek, a MÁVos telefonos kisasszonyok nem hinném hogy nettó 80-nál többért dolgoznának az ügyfélszolgálaton. (A telekomosokból indultam ki a fizunál)

Lerakta a telefont és visszaült angry birdsezni vagy iylesmi :D

2016. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Őszintén szólva én is gyanakodtam volna a helyében!

Szerintem ő sem tartott normálisnak!

A MÁV személyszállítási szolgáltató, semmi köze ahhoz, hogy az utasainak mi van a csomagjában!

Lehet, hogy a vámosokat kellett volna kérdezned? :-)

2016. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. nem lesz semmi...

2. te is gondolkodhatnál kicsit.

3. vám és pénzügyőrség hamarabb tud pontos infót adni.

2016. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Guglin fél perc alatt találtad volna meg, hogy EU-n belül, illetve EU-ból nem EU-s országba mit-mennyit vihetsz magaddal.
2016. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap 21:27


De nem fognak nyomozni utánam, vagy hasonlók?

2016. aug. 2. 10:09
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Segítek. 200 szál, vagy 1 kg dohány. Felhívtam helyetted a vámot, mert látom te f.sol. A mávos nőnek ugyanannyira kell tudnia, mint a sarki péknek. Szívesen.
2016. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már miért nyomoznának utánad azért, mert rossz helyen tettél fel egy kérdést? Egyébként már megírtuk a korábban feltett kérdésedre pár napja, hogy mennyit vihetsz, és még a kalauznak sem kell megmutatnod, a vámosnak vagy a rendőrnek is csak akkor, ha külön kéri.
2016. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!