Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vácon nem biztos, hogy megáll...

Vácon nem biztos, hogy megáll a vonat? Vasútállomás van?

Figyelt kérdés
Nemrégiben Vávon voltam egy ismerősnél és Neten kerestem a vasútállomást, hogy betájoljam magam,milyen messzire kell menni! Hát döbbenet! Vácon nem találtam vasútállomást. Akkor megkérdeztem az ismerősömet,hol van itt a vasútállomás? Erre azt válaszolta,van erre 3 db is,de biztosat ő sem tud. Egyébként meg nem biztos,hogy Vácon megáll a vonat!!? Jujjj!! Nem hittem a füleimnek. Nem áll meg a vonat?

2016. aug. 4. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem lehetsz ennyire életképtelen.

2016. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 JohnnyBoy002 ***** válasza:
Ma már nem elképzelhetetlen, hogy hiába van peron, állomás, nem minden áll meg mellette. Ma már egyes járatokat csak a központoknak üzemeltetnek, én pl. tudok olyan buszról ami vagy 10 megálló mellett elmegy és nem áll meg melette, mert gyorsjárat. Ezt a vonatnál sem tartom elképzelhetetlennek.
2016. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a szememnek nem hiszek. :D

Nem találtál vasútállomást Vácon? :D

Pedig rengeteg térkép kering a neten.

Nem biztos, hogy Vácon megáll a vonat? Hűha

Olyanról, hogy menetrend, hallottál már? jujj

De ezekszerint sikerült visszatalálnod, mert azt irtad, hogy nemrégiben voltál. Vagy még mindig a városban kóborogsz és keresed az állomást? :D:D

2016. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen rohogok..szerencse h a csörgő mögöttem full hangos...S nem hallják..
2016. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt még az IC is megáll.

Szallj fel a nyugatiban olyanra aminek Vác a végállomása, az biztos megáll és ha nem figyelsz, akkor sem fogsz Szobon kikötni.

Amúgy meg bemondja, vagy más embert is megkérdezhetsz.

Egyébként több is van. Most újították fel.

Nemrég címlapos volt, hogy az új aluljáró medenceve változott.

2016. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol kerestél rá, nekem egyből kidobta Vác vasútállomást - sőt! Még a címét is megadta: Vác. 2600 Vác. Széchenyi u 42. (ha így keresel rá, akkor 100%, hogy megadja a helyes választ).
2016. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy sikerült ez a dolog a térképpel, de a lényeg:

Vácnak valóban három állomása van: Kisvác , Vác (Ez a nagyállomás a város központjának a közelében, ha Vácra szeretnél látogatni többnyire erre, van szükséged) és Vác-Alsóváros. Ha a Nyugati pályaudvarról jössz három lehetőséged van: a zónázó és a gyorsított személy, amiknek a végállomása Szob, és a személy, aminek a végállomása a Vác.


A zónázó a Nyugatiból elindulva Vácon áll meg először. Így ha azzal mész gyakorlatilag az első megállón kell leszállnod. Az út kb. 35 perc.

A gyorsított személy Vác előtt megáll Rákosrendezőn, Rákospalota-Újpesten, Dunakeszi-Gyártelepen, Felsőgödön és Vác-Alsóvároson. Ezért itt figyelned kell arra, hogy Vácon leszállj, és ne vigyen tovább a vonat. (De ha tovább visz az sem világvége.) Az út kb. 40 perc.

A személyvonat Vác végállomásig „minden állomáson és megállóhelyen megáll”. Ebben az esetben arra kell figyelni, hogy ne szállj le egy megállóval előbb Vác-alsón. Az út kb. 50 perc.


Egyéb lényeges információk:

Vácra még egy vonalon el lehet jutni. Mégpedig Veresegyház fele. De ezt nem javaslom, mivel hosszabb időre is, távra is és ez által a jegy is drágább.


Ha valami oknál fogva nem tudsz, leszállni a zónázóról vagy a gyorsított személyről Vácott akkor a vonat tovább megy gyakorlatilag személyként Szob felé. Ebben az esetben a következő megállón (10 perc út után) Verőcén le tudsz szállni. Ahonnan napszaktól függően fél vagy egy óránként megy vissza vonat Vác felé.


Még ha kicsit hosszan is, de remélem tudtam segíteni.

2016. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!