Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megtudom nézni valahol, hogy...

Gotland kérdése:

Megtudom nézni valahol, hogy a mai nap a következő órákban mikor-milyen típusú vonatok járnak mondjuk Budapest és Vác között? Értem ezt úgy, hogy flirt vagy fecske.

Figyelt kérdés

Mármint ugyebár a legtöbb pest környéki városokba tartó személy és zónázóvonat vagy "fecske" vagy pedig flirt.

Viszont 50 fokban nem mindig a legkellemesebb a fecskét választani, így ha lenne rá mód, hogy előre kalkuláljon az ember, akkor ahhoz az időponthoz igazodnék, amelyiknél a flirt jár.

Van erre oldal, vagy az elvira.hu-n információ?


2016. aug. 11. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

www.vonatosszeallitas.hu


Nagyon nagy részt pontos.

2016. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vonatosszeallitas.hu oldal nem egy hivatalos forrás, de iránytűnek jó lehet. Ezen felül az éppen aktuálosan futó vonatok stokkját látod pl a Vonatinfón is vagy a számos mobiltelefonos alkalmazás egyiken (pl Vonatdroid). Ha elég stabilak a fordák, akkor a ma Flirttel futó szerelvény holnap vagy minimum jövő csütörtökön is Flirt lesz.
2016. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindkét válaszolónak.

Konkrétan engem, hogy Monorig érdekelnének a vonatok Budapesttől, de még nem sikerült pontosan leszűkítenem erre a keresést.

2016. aug. 11. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Naponta járok Monor felé...

A vonatösszeállítás weboldal pontos ebben a tekintetben.

14:38, 16:08, 16:38, 17:08, 19:08

2016. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült nekem is. Hálás köszönet! :)
2016. aug. 11. 14:10
 6/6 anonim válasza:
2016. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!