Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kombinált bérlet használható...

Kombinált bérlet használható bárhol megyén belül?

Figyelt kérdés
Lehet én keresek rá rosszul,de nem találok semmilyen információt erről,ezért kérdem meg,ha én kombinált bérletet vásárlok,akkor a megyén belül mehetek másik városba,faluba vele? vagy csak simán annyi,hogy drágábban megveszem a bérletet,és mehetek városon belül a távolsági busszal? Sokan mondtak többfélét,így már nem tudom biztosra :S

2016. aug. 20. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kombinált bérletre gondolsz?

Azért mondhatnak sokan többfélét, mert nem irsz konkrétumot.

Lehet olyan bérlet, amivel városon belül is használhatod a helyközi buszokat, de van olyan bérlet is, amit egész megyében lehet használni.


Feltételezem neked nem megyei bérleted van ami kb 100E forint havonta.


Gondolom olyan bérleted van, ami városon belül érvényes + egy adott településre.


Ha konkrétan leirod milyen bérleted va, akkor kaphatsz normális választ, de a szolgáltató honlapján is levan irva, hogy mire jó.

2016. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!