Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jegy nélül utazhatok BKK járaton?

Csacsi2 kérdése:

Jegy nélül utazhatok BKK járaton?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kérdésem a következő: NAV beidézett a Huszti utcába. Megjelenés kötelező, vagy előállítanak!

Jegyem nincs!Pénzem, se jövedelmem...


Ebben az esetben a legrövidebb úton elfogadják az idézést a BKK ellenőrök? Vagy mint a farkába harapott kígyó ezért is ügyet kell intézzek és persze közlekedjek?



2016. aug. 21. 08:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogadják el az idézést. Semmi közük hozzá.
2016. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
100%
Nem, nem fogadják el, úgyhogy séta...
2016. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Sajnos sétával kb most kellene elinduljak, hogy holnap 10-re odaérjek.

Nekem amúgy meg az egészhez nincs közöm, de ezt majd ha ott leszek bizonyítom.

Semmi alternatíva ilyen esetre?

Bízzak az ellenőrök "jóindulatában"?



Lehet úgy valakit valamire kényszerjteni, hogy a lehetőségét sem adják meg arra amit követelnek?!

2016. aug. 21. 08:51
 4/38 szántóvető ***** válasza:
100%
az anyagi helyzeted nem jogosít fel arra hogy ingyen utazz szóval találj ki valamit.
2016. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem ma kaptad meg az idézést. Előbb fel kellett volna hívni a NAVot. Hallottam olyant, akinek nem kellett megjelenni, hanem postán kiküldték a kérdéseket és azt kitöltve visszaküldte. Most már csak annyit tehetsz, hogy szerzel pénzt, minden jegyet elteszel és kérsz költségtérítést. Mintha lenne ilyen kérdés is.

Egyébként állampolgári kötelességed megjelenni.

Gondolom tanúnak hívtak be, akkor nem is kell bizonyítani semmi, csak kikérdeznek, hogy a vizsgált időben hol dolgoztál, kikkel, mit csináltál.

Persze, ha a cukor áfáját igényelted vissza...

2016. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem sok kilátás...

Sajnos semmi nélkül nem tudom mit kezdhetnék! Sajnos egyedül vagyok, nincs ki adjon pénzt, mástkülönben már megtettem volna. Sajnos gyanusítottként hallgatnak ki és ha nem érek be akkor rendörség visz be aminek költségét is megkapom hogy fizessem a semmiből! Sajnos nemrég kaptam egy BKK-s büntetést is, csak mert melót kerestem persze pénz nélkül! Negyedmillio be nem fizetett TB-m van, mert nincs jövedelmem és ha így megy tovább csak létezésért kapok 20 év villamoszéket!


Minden esetre jó korán indulok majd és lesz ami lesz. Amennyiben megbüntetnének hivatok rendőrt és talán majd ők elengednek, hátha nem akarnak plusz fuvart maguknak...


Tényleg nem tudom mi tévő legyek és semmilyen segítséget nem kapok, nem vagyok kissebbségi, az állam szerint rászorult sem mert közös háztartás, munkaügyi kp sem segít (nem ajánlanak semmit), eljutok egy melóhelyre akkor számon kérik az elmúlt éveket, se telefonálni, se utazni, ezzel melókeresés is körülményes és már létezni sem tudok! Csalásdsegítőben meg szintén nem épp hozzáértők vannak akik csak a paragrafusokkal jönnek miközben egyre csak süllyedek le, de legalább van net ,de az is csak pár óra, ha épp nem valakinek a pereputtya játszóházat nem csinál belőle és persze, minden percben nézhetek magammögé!


Nem tudok már legális kiutat...

2016. aug. 21. 10:01
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Honnan indulsz? Viszünk neked jegyet.
2016. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
30%

Kérj attól, aki az internetet és a telefont/számítógépet fizeti. Biztos van ott 1500 ft napijegyre. ;)

Apropó: boltban ingyen adják a kenyeret?

2016. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Sajnos egyedül vagyok, nincs ki adjon pénzt,


állam szerint rászorult sem mert közös háztartás,


na most akkor mi van?

2016. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#8 Édesanyám rokkantnyugdíjas, ő az akié a lakás ami a fedelet biztosítja és nem lakik itt, ő a tulajdonos, ő aki kaját ad, de épp ráhibáztál, nincs kenyerem sem... (amúgy ezen oldalon nem akartam kitárulkozni és közvetlen nem tartozik a kérdéshez)


Internetet a családsegitő fizeti és nem adnak pénzt...

Telefont meg senki nem fizeti!


Irigyled hogy van mit egyek és fedelem is van?! Vigyek neked krumplit amit tavaly termeltem? Bár nem tudok mert annyi nem lett hogy sokáig elég lett volna, de helyzetemben oda megyek ahol legalább kaja is van, vagy te tudsz étel nélkül élni?


Kívánom neked hogy kerülj te is hasonló helyzetbe és találkozz olyan emberekkel mint te is vagy!

2016. aug. 21. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!