Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy dől el, hogy melyik...

Hogy dől el, hogy melyik járatot vezetheted?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy a BKK-nál hogy van ez. Felajánlanak egyet, vagy van várólista, preferencia, stb.? Esetleg várni kell az üresedésig?

2016. szept. 3. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezénylés van, nyilván megmondod, mit szeretnél, de az a vezénylést készítőn múlik, hogy hajlandó és képes-e az igényeidet figyelembe venni. Ez vidéken jobban működik, mint egy budapesti méretű hálózaton.
2016. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol is függ, hogy melyik garázshoz tartozol. Pl ha te a délpesti garázsban vagy, elég kicsi az esély, hogy a 7-es buszra kerülsz. Igaz párszor volt már olyan, hogy a sofőr kérdezte merre kell lekanyarodni, mert még soha nem volt azon a vonalon. :d
2016. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor mindenki valamelyik garázshoz tartozik? És mi alapján dől el, hogy csuklósat, simát, vagy éjszakait kapsz?

(Amúgy nekem is volt olyan, hogy én navigáltam, és szóltam, hogy akkor most forduljon jobbra!)

2016. szept. 4. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Csuklós vagy sima buszt, a jogositványod is befolyásolja, illetve tipus vizsgáid. Azt, hogy éjszakai vagy nappali pedig a beosztásod. Ha te reggelre jársz be, akkor nem fogsz éjszakai járatot vezetni. :D
2016. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam az éjszakaiért, valamint a csuklósért magasabb fizetés jár, nem?
2016. szept. 4. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Éjszaka, éjszakai pótlék jár. Csuklós busz pedig magasabb jogositvány kategória. (D+E ha jól tudom.)
2016. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát igen, hallani egysmást az éjszakai járatokon történtekről, BKV sofőröktől. Amúgy nekem jobban tetszenek (felhasználóként) az éjszakai útvonalak (pl.: 934, 960, 923).
2016. szept. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!