Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha BKV ellenőrnek 2 személy...

Ha BKV ellenőrnek 2 személy összegyúrt adatait adtam meg, ők azt kinyomozzák, ki a valós?

Figyelt kérdés

Városnak az én városomat, utca/házszám pedig azé, akinek a nevét bemondtam. Szóval egyébként valós adatokat mixeltem, születési dátumban 1 nap eltérés van az enyémtől. Kinyomozzák ezt, vagy nem foglalkoznak vele?


Tudom, etikailag és törvényileg nem túl pozitív ez, sőt... de kérlek, a kérdésre válaszoljatok.



2016. szept. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mindjárt kijavítanak téged, hogy BKV ellenőr nincs, csak BKK ellenőr. Aki e célból írt volna, már nem kell neki.
2016. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2016. szept. 6. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekelte volna elkérte volna a személyi/lakcímkártyát és onnan írta volna le, senkit nem édekel amit te beböfögsz.
2016. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg Közterület felügyelővel találkozol, akkor bukta az egész, mert ő neki köteles vagy igazolni magadat.
2016. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kérte a személyi/lakcímet, de jelenleg tényleg nem volt nálam semmi irat.

Ha köztesek is vannak, tudom, hogy az ciki lett volna, mert nem tudtam volna magam igazolni.

2016. szept. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!