Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kelenföldön hol kell jegyet...

Kelenföldön hol kell jegyet venni?

Figyelt kérdés
Tudom lehet, hogy hülye kérdés, de eddig a Déliből szoktam hazavonatozni, viszont idéntől a Kelenföld esik útba. Valaki meg tudná mondani, hogy úgy működik mint a Déli vagy automatából kell a jegyet megvásárolni ?

2016. szept. 8. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz vonatjegyet az új aluljáróban lévő automatáknál, az állomásépületben található MÁV pénztárban és a BKK ügyfélközpontjában is, az új aluljáró Őrmező felőli végén.
2016. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Automatából is veheted, vagy van a villamosmegálló felől egy erősen romos istállószerű épület (elvileg ez lett volna valamikor a váró), amiben jegykiadás működik.
2016. szept. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Automatából a leggyorsabb, az van közel a peronokhoz.
2016. szept. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem mindig igaz. Ha 3-4 ember szerencsétlenkedikaz automaták előtt, akkor már érdemesebb felmenni a metróaluljáróból az állomásépülethez és a pénztárban megvenni a jegyet. Tapasztalat.
2016. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj... Akik életükben először láttak automatát, annak tényleg nehéz, bár ezeket hülye biztosra tervezték, de még így is sikerül egyeseknek elakadniuk rajta. Nekem idáig semmi gondom nem volt velük, csak az érintőkijelzőn azt nehezményeztem, hogy alulról kell érinteni, akkor működik minden (kár, hogy nincs fizikai gomb ott, pedig sokat dobna rajta [pl. az elfogadás gomb]).
2016. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Automatából vettem, azért annyira nem volt vészes :D Elsőre is simán menni fog bárkinek, peront is meg lehet találni könnyen.
2016. szept. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!