Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Igaz az, hogy az SZTE-s...

Fekete Flóra kérdése:

Igaz az, hogy az SZTE-s gólyák a felvételi határozattal utazhatnak Szegeden tömegközlekedéssel? Nem kell jegyet vagy bérletet vásárolniuk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 12:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz, de a honlapon szerintem megtalálod, ha így lenne. Szerintem ez arra vonatkozik, hogy amíg nem kapsz diákigazolványt, vagy iskolalátogatási igazolást, addig ezt esetleg elfogadják diákigazolvány helyett, így jogosult vagy a diákbérletre.
2016. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném hogy így lenne. Helyi járatos közlekedést ugyan nem ismerem, de vonatozásra csak a diákigazolvány igénylése után járt a kedvezmény, az is csak úgy hogy amíg meg nem érkezett, addig a Hallagtói Szolgáltató Irodán kellett kérni egy ideiglenes diákot. Ami ténylegesen csak egy papír volt az adataiddal, meg hogy már megrendelted és kifizetted a diákigazolványod.

A felvételi határozat semmit nem ért ezügyben.

2016. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!