Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Metrón miért kell mindig...

Metrón miért kell mindig idiótának az ajtóban állni?

Figyelt kérdés

5-6megállót utazok és mikor beszállok ott van, kiszállok ott van, tehát nem 1-2megállót utaznak ezek a marhák.

Udvariasan pofátlanul, hogy kellene fellökni az összes ilyen bunkót? Legjobb mikor egy ajtóban kettő ilyen van és középen alig lehet beszállni.



2016. szept. 10. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert idiotak a magyarok es nem tudnak kozlekedni. Londonban eleg sokat metroztam es ott nem nagyon fordult elo hogy valaki oda allt az ajtoba feleslegesen, ott valahogy tudjak az emberke hogy hova kell allni.
2016. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem csak a metrón, hanem a sok agyhalott még a vidéki buszokon is az ajtóba áll és csodálkoznak, hogy fel vannak lökve, ha leakar valaki szállni :D
2016. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Londonban a metrószerelvényeken van a rövid távú utazásokra kialakított állóhelyes rész. Budapesten ilyen nincs, ha nem akarsz ülni, akkor gyakorlatilag az ajtó előtti terekbe kényszerülsz, ahol aztán ķódolva van a lökdösődés.
2016. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én 5megállóra bentebb megtudok állni? Nekem ne mond aki ennél többet utazik nem tud bentebb menni!

Jól felszoktamrugni meg rálépni a cipőjére hátha felfogja miért kapta...

2016. szept. 10. 23:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságban érzik magukat az ajtónál - ha az ember nem tudja, hol kell leszállnia, inkább közelebb áll az ajtóhoz, hogy ha kell utolsó pillanatban is le tudjon sprintelni. Metrón persze ez annyira nem lenne probléma, de MÁV-nál pl. ha ismeretlen helyen jársz a mai napig az utastársakat/kalauzt kell kérdezgetni, hogy ez most melyik megálló (pláne ha már besötétedett). Aztán ha ezt az emberek megszokják, akkor az összes többi tömegközlekedési eszközön (busz, metró, villamos) oda fognak állni.
2016. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MZ.per.X ***** válasza:
91%
Te ugyanaz a gyagyás vagy, akit zavar ha az emberek becsukják a szemüket? :D
2016. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is irritál. Az emberek nagyon bután közlekednek.


Egyébként én már 3 megállóra biztos nem az ajtók közötti térnél állol, mert ott biztos beállnak az intim szférámba.

2016. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer merő kalandvágyból próbáld ki, hogy egy erősebb nyári eső alatt csúcsforgalomban utazz mondjuk a hármason..


az utasok nagy része vizes, izzadt, büdös, és természetesen hátizsákos..az összecsukott ernyőjéről a víz a cipődbe folyik, vagy betolja az ánuszodba...aztán hangosan telefonál, közben beleböfög a pacekodba, a másik meg szellent egy borzalmasat..aztán le kellene szállnod, de egyre nagyobb/sűrűbb tömegen kell átharcolnod magad..és boldog vagy, ha kijutsz az alig tömött peronra...ahol próbálod felvenni az utasok örömét, a leszakított hátizsákod.

..és ez csak nyár, minimális ruhával. Ugyanez télen, nagy hidegben, hóesésben, nagy csomagokkal, pocsolyarészeg versenyzővel, ordító gyerekkel, babakocsival, fáradtan..és jön egy vak ember vakvezetővel..

mindezt fog fel napi kalandként...és hálás lehetsz, mert nem jött négy arab csajszi teljesen bebugyolálva, akik nem szeretik ha hozzájuk ér a másik.

2016. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Nemcsak metrón, hanem buszon, villamoson egyaránt. Azért mert élvezik, ha valaki beléjük köt, az ilyen végett, mert otthon nem beszélgetnek a családtagjaik egymással. Kell az embernek az interakció a másikkal... Csak nem mindegy, hogy milyen...
2016. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy miért áll meg mindenki rögtön az ajtóknál, amikor állni a jármű közepe fele szerintem sokkal jobb is, nem lóg bele mindenki az arcodba, közelebb vagy az ülésekhez, ha valaki onnan leszáll, le tudsz ülni, sőt akár lehet egy egy szabad hely is akad...

Meg az elsőajtózós buszokon is felszállnak, azt megállak rögtön legelöl, és ezáltal van hogy elöl állnak, már hátra se lehet menni, hátul meg még üres helyek is vannak akár.

Na meg a combinohoz is fut, felpréseli magát a legelső ajtón, mert mindenkinek ott kell felszállnia persze. És a villamos két végén jóval nagyobb a tömeg így, mit a közepe fele.

2016. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!