Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 2016. október 1-jén megy...

2016. október 1-jén megy valaki Debrecenből-Győrbe Vonattal?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám hogy még nem nagyon voltam és nemtudom, hogy pesten hogy működik az átszállás az idő mindegy mert úgy választok vonatot ahogy valaki aki megy tudna segíteni az átszállásba és az eljutásba Zuglótól-Keletiig majd a vonatra felszállásra :D

Az idő ami között keresek a 8:03 as vonat vagy a 10:03 (Debrecenből induló)



2016. szept. 26. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

- leszállsz Zuglóban a vonatról

- lemész a lépcsőn, a bal oldali irányba

- a zebrán átmész a szemközti oldalba, a villamossínen nem, maradj párhuzamosan a sínnel, a megálló merőlegesen lesz a sínnel

- felszállsz az egyik buszra, ami jórészt mindegy mert ha jól tudom onnan mindegyik a Keleti felé megy

- bemész a Keletibe, valószínűleg van ott egy nagy tábla amin az indulások vannak, megnézed hogy a győri melyik vágányról megy

- megkeresed a megfelelő vágányt, majd felszállsz a vonatra

2016. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik elsőre. Zuglóban lemész a lépcsőn és ott lesz a kereszteződés előtt egy buszmegálló a túloldalt, onnan az első busszal menj a Keleti pályaudvarig, mindegyik megáll ott. Ha nincs jegyed, akkor a villamosmegállóban lévő automatából vagy a buszsofőrtől vehetsz jegyet (az utóbbi 100 Ft-al drágább). A Keleti pályaudvarnál fel fogod ismerni a pályaudvar épületét, ott megnézed a kijelzőn, hogy mikor és honnan indul a vonatod, megkeresed a vágányt és felszállsz. A Keleti térképe: [link] Zugló környékét is nézd meg Google Maps-en, ott nem készült ilyen térkép.
2016. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen 90% kedvezményem van ami feljogosít arra, hogy debrecenbe meg gondolom minden helyi tömegközlekedési eszközön ingyen utazzak akkor gondolom pesten is a buszon így van nem?
2016. szept. 26. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, akkor csak felszállsz a buszra és nem kell jegyet venned, ahogy itt Debrecenben se :)
2016. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne töketlenkedj, ezt magadtól kell megtanulnod.

Manapság már mindent meg tudsz nézni előre neten.

maps.google.hu a te oldalad.

2016. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Zuglót és a Keletit ki lehetne hagyni, mert csak bonyolítják a dolgot a buszozással együtt...

Én így csinálnám:

A Debrecenből érkező vonatról nem Zuglóban, hanem Kőbánya-Kispesten szállnék le. A debreceni vonat az 1-es vágányon áll meg. A vonat, amivel továbbmennék Kelenföldre, a 2-es vágányról indul. Tehát ugyanaz a peronjuk. Magyarán leszállsz az egyikről, és pár lépés után már a másik vonaton vagy. Még csak keresgélni, lépcsőzni sem kell. Az a vonat, ami Kelenföldre megy, 30 percenként jár. Tehát nem kell sokat várni rá. Kelenföldig 16 perc a menetidő. Megérkezvén átszállnék a győri személyvonatra (S10)ami óránként jár, tehát szintén nem kell szétizgulni magunkat, hogy elérjük-e) A sors fintora, hogy Győr felé a személyvonatok szebbek és kényelmesebbek, mint a gyorsvonatok....

Tehát tök felesleges Zuglóig menni, buszozni, Keletiben vágányt keresni. Ehelyett Kökin leszállni, S36 vagy G43 vonattal Kelenföldig menni, majd átszállni a győri személyre. ÉN így csinálnám. De tudom, hogy mások szeretik túlbonyolítani. Szívük joga...

2016. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!