Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Diákom csak október végiég...

Diákom csak október végiég érvényes, utána milyen bérletet tudok venni Budapesten a közlekedésre?

Figyelt kérdés

Nem ismerem itt ezt a rendszert. Havi bérlet kellene, találtam olyasmiket, hogy természetes meg nem természetes személynek. Ezek micsodák? Ezt megvehetem magamnak? Olyan 10 ezer körüli az áruk. Külföldi vagyok, nincs lakcímkártyám meg hasonló hülyeségek, csak személyim és útlevelem. Annak a számát kell ráírni, ha megvehetem?


Még valami. Gyakran vagyon annak a tanúja, hogy az automta nem fogad el mást, csak aprót vagy eleve képtelenség készpénzben fizetni. Ilyenkor hol kéne megvennem?


A válaszokat előre is köszi.



2016. szept. 16. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
*végéig
2016. szept. 16. 17:25
 2/8 A kérdező kommentje:

**vagyok, automata


Bocsi a hibákért. Kicsit siettem.

2016. szept. 16. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te nem egy cég nevére veszed a bérletet (nem kérsz számlát), ezért természetes személy vagy, így 9500 a bérlet. A személyid száma jó lesz a bérletre. Ha rossz az automata, keress másikat, vagy egy ügyfélközpontban, bérletpénztárban, esetleg MÁV vagy Volánbusz pénztárban tudsz Budapest-bérletet venni.
2016. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2016. szept. 16. 19:46
 5/8 anonim válasza:
Egy jótanács, amit egy pénztáros adott nekem. Automatából semmiképp se vásárolj! Vagy eltömítik vagy alapból nem működnek. BKK ügyfélközpontban vagy pénztárban vásárolj bérletet! Láttam, hogy egy embernek 10000ft-játnyelte el az automata és nem adott semmit. Az ürge iszta ideg volt.
2016. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ezek hol vannak pl. Kelenföldön?

Régebben a buszmegállónál (ahol a pályaudvar is van) szoktam venni a bérletet, jegyet. De mióta átépült, oda nem járok fel. Az még megvan? Olyan bódészerű volt.

Vagy van valahol a metró közelében is?

2016. szept. 20. 14:27
 7/8 anonim válasza:
BKK ügyfélszolgálat a Keleti aluljáróban van, pénztár Újpest-központ aluljáró.
2016. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy pénztár a Nyugati aluljáróban is van.
2016. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!