Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szentendre es bekas kozott is...

Szentendre es bekas kozott is elkerhetik a budapesti berletemet, mikor direkt erre a szakszra talaltak fel a szentendrei berletet?

Figyelt kérdés
Egy ellenor szentendre es bekas kozott felszallt. Kerte a jegyek es nem akart tovabb menni mig fel nem mutattam neki a bp-i berletet. Rakerdeztem, h megis miert. Erre elkezdett velem uvoltozni, hogy ne feszegessem a jogaimat. Eletemben nem hallottam meg errol, de ha igaz, akkor nem lehet szentendre es bekasmegyer kozott utazni csak szentendrei berlettel kell hozza budapesti is? Szerintem ez lokukisag, de ha igaz nagyon merges leszek :)

#HÉV #bérlet #Békásmegyer #kedveskallernenike
2016. okt. 24. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt figyelem mert kivancsi vagyok .. Ugyanis nem hiszem h a kiegészítő berlethez kellene a bkv bérlet is! Hisz mi van ha valaki pl szentistvantelepre jar suliba és ponazon lakik...akkor minek vegyen pesti bérletet ia..
2016. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tubarózsa ***** válasza:
64%

Ha BP-szentendre közt bb. Kiegészítős volán bèrleted van az a teljes szakaszon csak együtt érvényes(volán+BKV bérlet)! Természetesen vehetsz olyan volán bèrletet ami csak bèkás ès Szentendre közt érvényes.

Egy kérdés: te jeggyel v bérlettel utaztal?

2016. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Berlettel utazom! Termeszetesen mindig megveszem a bp-i es az endrei berletet, szoval nem volt gond ezzel, csak meg is erdekel hogy ez igy mi? (Azon kivul h magyarorszagon mindent megtehetnek)
2016. okt. 24. 18:32
 4/10 Tubarózsa ***** válasza:
48%

Vehetsz úgyis hogy BP-szentendre csak volán bérlet vagy ahogy van Budapest bérlettel. De akor a kettő együtt érvényes. Akkor is ha pl Szentendre aut.áll és egyetem(?) közt mész. Itt inkább az ellenőr stílusával volt a baj szerintem.

Nem tudom mennyire érthető ahogy írtam...

2016. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jajj bocsanat lehet felreertettuk egymast! En a hevra gondolok! Ott kulon van pest es szentendrei berlet, kulon kell megvenni a kettot
2016. okt. 24. 20:00
 6/10 Tubarózsa ***** válasza:
:D :D ne haragudj. Eszembe se jutott hirtelen a hév :D nem rég végeztem melóba, kicsit fáradt vagyok ilyenekhez :D nem baj nevettünk egy jót ;) de azért nincs harag, hogy vègülis nem tudtam érdemben válaszolni!?
2016. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D miert lenne? Nem, en nem voltam egyertelmu
2016. okt. 25. 06:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan kérte el a bérletet, mert ha Békásmegyeren szállsz le, akkor nem kell Budapest-bérlet.
2016. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen az a szentendrei bérlet? Én a BKK díjszabásában csak km-re szóló HÉV bérlett találtam, amin feltüntetik, hogy honnan-hova érvényes, ha azon a szakaszon jön azellenőr, nyilván nem kell hozzá más, Bp. határán belül pedig csak a Budapest bérletet ellenőrizheti.

[link]

2016. okt. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meddig akartál utazni?
2016. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!