Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma reggel, nem jött a buszom,...

Ma reggel, nem jött a buszom, elvileg lerobbant mert ott szállította el egy autómentős teheraútó, a volán ad erre igazolást?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, az állomásra mentem volna vele, és az állomásról egy másik busszal mentem volna egy másik városba, de nem jött a busz így inkább hazasétáltam anyummal, vele jöttem. A volán ad erre egésznapra igazolást? Mert ma sok órám van, 1 tanárral és ha 10 percig nem érek be akkor beír hiányzónak.

2016. nov. 7. 08:24
 1/4 A kérdező kommentje:
egész napra ír be ha már 10 percet kések, ja és még 1 kérdés. Csak ma adják az igazolást vagy ráér akkor ha holnap reggel megyek suliba?
2016. nov. 7. 08:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre az egy buszra kapsz, h kérsz. De a következővel szépen be tudsz menni. Nem?
2016. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami 9:00 kor jön, de ha a tanár egész napra beír, akkor mivan?
2016. nov. 7. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért írna be?

Annyi órát ír, amenniyt lekéstél. Egy lerobbant buszt mindenki megért. Igazolást kérsz, oszt jóidőt. Egész napra csak akkor leszel beírva hiányzónak, h az utolsó órára sem mész be időben. De ebben az esetben h igazolod?

2016. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!