Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen hivatalba menjek tábla...

Milyen hivatalba menjek tábla ügyben?

Figyelt kérdés

Szóval röviden: vidéki vagyok, ráadásul nem a falun belül szállok fel, hanem egy elágazásnál, ahol egy benzinkút és kb 3 cég van ( az egyik a páromé, és hogy spóroljunk , inkább ott alakítottuk ki lakásrészt, mint havi 200ezret elpazarolni albérletre..).

Általában hajnali 5fele szállok fel a buszra, amikor ugye sötét van, a lámpák fényén kívül. A buszmegálló a körforgó után van. Viszont én soha, de tényleg soha nem állok a buszmegállóba, mert kivitte valaki a táblát, aztán el is lopták, így nincs feltüntetve, és a rohadt kamionosok a kamionparkoló helyett odaállnak a buszmegállóba, van, hogy 3 kamion egymás után áll, nekem pedig a körforgóba kell állnom. A sarokra!! Gondolhatjátok, milyen érzés ott várni a buszt... :(

Persze arról nem beszélve, van aki lelassít hozzám stb... nagyon kellemetlen, sokszor elsírnám magam..

A busztársaság azt mondja a közút dolga, ők pedig visszahárítják a busztársaságnak... csak ez így nem halad, kb 3 hónapja.. szerintetek hogyan lehetne elintézni, hogy tegyenek ki legalább annyit, hogy ott buszmegálló van?

Már arra is gondoltam, kinyomtatok egy papírt, amire ráírom angolul, hogy buszmegálló, nem kamion parkoló.. de ez viccen kívül nyilván törvényellenes...


2016. nov. 23. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Begúglizod, ki a kezelője az útszakasznak. Aztán kulturáltan írsz egy rövid levelet az illetékes cégnek, hogy a táblát ellopták, ebből eredően súlyos zavarok léptek fel. Kéred szaíves intézkedésüket. A legjobb, ha a cég igazgatójának címzed, az úgyis kiszignálja. Pár héten belül válaszolniuk kell. Abból kiderül merre van az előre.


Sem telefonon, sem emailban nem szabad kommunikálni, mert az szart sem ér. Csak papíralapú tértivevényes levél(600 pénz)


Én nem bzom egy cégben sem, ezért írnék a terület önkormányzatának is. Természetesen a polgármesternek, ő majd kiszignálja az útkarbantartóknak


Ez az egész attól(is) függ főútvonal-e, vagy valami önkormányzati mellékutca szerű..


járj szerencsével.

2016. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Táblaügyi minisztériumba :D
2019. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!