Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kinek van eladó budapesti...

Kinek van eladó budapesti 19,59,59A, esetleg 52,159-es busz viszonylatjelző táblája? Vagy akár megállóhelyi táblája a fenti buszok közül?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 21:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Akinek esetleg van,és elszándékozik adni,privátban írhat nyugodtan!
2016. márc. 25. 21:34
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
én a helyedben valami buszrajongó facebook csoportban néznék körül, esetleg írnék a bkv-nak (a villamostáblákért, a buszokat nem tudom melyik cég viszi), hogy nincs-e nekik olyan ami más nem kell.
2016. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valszeg nem épp megnegedett dolgoe zekkel kereskedni így tényleg oylan helyen kéne keresni, ahol járnak olyanok akik jobban foglalkoznak a témával.
2016. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz,néztem facebook csopikat de sajnos nem találtam.Így B tervként megmarad,az h meglátogassam a BKV oldalát
2016. márc. 25. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

A Földalatti Múzeumban elvileg épp van 19-es:

[link]

2016. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

5-ös, az 19-es villamos, a kérdező viszont láthatóan a 2008 előtti csepel-pesterzsébeti buszjáratokat gyűjtené.


Én két dolgot tudok javasolni:

- figyeld az online aukciós oldalakat, hátha felbukkan egy-egy példány

- próbálj kontaktot szerezni a dél-pesti garázsban, hiszen ott lehet még valamilyen zugban elfekvő tábla ezekről a viszonylatokról, lévén ezekhez tartoztak.

2016. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,a 2008 előtti csepel-pesterzsébeti buszokra gondolok.Hogyan vehetném fel a kapcsolatot a dél-pestivel?
2016. márc. 26. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Pl. ott dolgozó karbantartókon, buszsofőrökön keresztül.
2016. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!