Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akik tervezték a 4-6os villamo...

Akik tervezték a 4-6os villamost, azok nem sietnek sehova, annyira ráérnek?

Figyelt kérdés
Az ember szállna le menne a dolgára, de meg kell várni még lassan, szépen kinyillik az ajtó, és néha még az sem számit hogy benyomom a gombot, azokat a gombokat csak úgy oda rakták hogy legyenek, de jelentősége nincs, mert szerintem központilag a vezetőfülképbe nyitják ki az összeset. De nem is ez a lényeg.. Miért kellett ilyen lassúra csinálni? Kiknek csinálták, a külföldieknek akik ráérnek nézelődnek, nem sietnek sehová?
2016. nov. 24. 09:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
99%

Az gombok nem dekorációs jelleggel vannak ott, csak még azt is képtelen vagy megvárni, hogy zölden világítson... Amíg nem világít, addig nyomkodhatod nyugodtan, semmi nem fog történni...

A megfelelő utastájékoztatást pedig a világ többi részén pozitívumként szokták megélni. Az ilyen utas, mint te, lovasszekeret érdemelne, nem villamost.

A semmi közepén meg nem lehet csak úgy ajtót nyitni, mert neked sietős. Balesetveszélyes, a villamosvezető meg érted is annyit kapna, mint egy rendes emberért.

2016. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Agymosás? Micsoda, hogy éppen milyen megálló következik?:D Istenbarma.

Ahogy olvasom itt az ideköpéseidet, te olyasmi választ vársz, amire majd vígan bólogatsz, hogy "tuttam!!44!":

Ez az egész ajtónyitásos dolog az állam kitervelt műve, így szívja ki a kis átlagpolgárok zsebéből a pénzt és lehetetleníti el az életet! Ez mind a nagy terv része!!!


Örülünk? Megvolt a napi konteó adag?

2016. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen utas, mint te, lovasszekeret érdemelne, nem villamost. "

Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy ilyen mellett élhet állat?


Én azért járok kocsival, mert szeretek időben odaérni mindenhova, szeretek akkor kiszállni amikor én akarok, és ott megállni, ahol én akarok. Cserébe vannak költségeim, kötelezettségeim az autóval, és nem nézelődhetek, mert én vezetek...

Te egy elég antiszociális ember vagy, no meg idegbajos is. Ezért neked autó sem való, mert mindennap megölnél valakit...


2 javaslatom van: Indulj el fél órával előbb, és akkor ráérsz megvárni, hogy kinyíljon az ajtó, vagy menj biciklivel, ott nem vagy börtönben!

2016. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Értitek, a csávó azon van kiakadva, hogy kell várni 2 másodpercet, hogy kinyíljon az ajtó. Az a baj, hogy az ilyeneknek van jogsijuk, és autójuk is, ezek vezetnek életveszélyes módon, hogy eléd vágnak, előznek, mikor jön szembe a kamion, stb.
2016. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
99%
Akkor én mit mondjak mikor 2 órán át ülök a dugóban egy olyan buszon ami kb 30 perces utazásra lett tervezve?:D
2016. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod kérdező, hogy amíg kiírtad ezt a kérdést, elpazaroltál 10-15 ajtónyílásnyi időt?
2016. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Na elmondom mi a bajod. Tömegiszonyod van, és nem szeretsz feleslegesen várni. Pont mint én :D

Kb. 10 éve nem nagyon utaztam csúcsidőben BKV-n. Széjjelbassz az ideg a tömegben.... de piacon is.

Na szóval, én ezt teszem:

- közelre gyalog megyek

- amikor tehetem bicajjal megyek (sport/kisutazó táska is felfér a csomagtartóra)

- néha kocsival megyek (szintén agyfassz, szóval csak ha nem kell belvárosba menni)

- Ha mégis csúcsidőben BKV-zok, kerülöm a 4-6 és az M3 vonalát.

- este, éjszaka meg már simán lehet buszozni

2016. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
Pereld be őket személyes szabadság megsértése miatt!
2016. nov. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 darujev ***** válasza:
100%

Hova szeretnél leszállni a Körúton két megálló közt? Az autók közé vagy a szemből jövő villamos elé?

Ugye tudod, hogy azzal, hogy felszállsz a járműre elfogadod a szabályokat (az utazási feltételeket) és például azt, hogy hol áll meg a villamos? Nem kötelező ám használni a közösségi közlekedést. Vagy azt tudod-e, hogyha a járművezető még menet közben nyitna ajtót mint régebben, azért büntetést kap ha ellenőrzik..

Mondok jobbat, pont az ilyen nagyon sietős emberek miatt bukik sokszor jelzést a villamos és áll a következő szabadig feleslegesen egy belyben. Mert hiába érkezne már a követő villamos (csak hátra kéne nézni és látnák..), még fel kell szállni az indításjelző pittyegése alatt.. Következésképp az így már késő villamoson egyre nagyobb tömeg lesz és a következő megállókban is, így további jelzések bukása is borítékolható.

Szóval nem a biztonságos ajtó nyitás és zárás másodpercei jelentik a nagyobb problémát, hanem a közlekedési intelligencia hiánya.

2016. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Legyél már türelmesebb
2019. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!