Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet, hogy nekem meg...

Hogy lehet, hogy nekem meg kell vennem a 10 ezer forntis bérletet. Hajléktalanhoz meg a cigányokhoz nem mennek oda. Miért van?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha te hozzád se mennek oda akkor te se fizetsz, mások se fizetnek, tönkremegy a tömegközlekedés és járhatsz gyalog vagy ahogy tudsz. Ez jobb lenne?
2016. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Meg is van a megoldas!Legyel hajlektalan vagy cigany es akkor nem kell berletet vegyel
2016. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

namost képzeld el, te vagy egy ellenőr. az utasok békések, mindeni jóillatú, mosolygósan néznek ki a fejükből.

Odaérsz a jelzett személyhez,(személyekhez, mert többen bátrabbak)és kéred az utazásra feljogosító érvényes jegyet, vagy bérletet..


gondold át...kell az neked, amit kapnál? hadd ne vázoljam..


minden ellenőr szeretne békességben hazajutni..nos ezért nem birizgálják az oroszlán bajszát.


persze ha több szekrényméretű ellenőr kérné a jegyét, más lenne a helyzet..tudod mi? nos a jogvédők egyből rasszistáznák a bkv-t.


Szóval ezért van. Amúgy fel sem szabadna szállnia ilyen alkesznak(sem)

2016. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Úgy lehet hogy az ellenőrök is emberek, annyi pénzért én sem kockáztatnám a testi épségemet. Az mondjuk gáz, hogy bezzeg a fiatalokat, időseket tudják b..szogatni.


Másrészt meg úgy lehet, hogy a magyar utazóközönség totál meghunyászkodó, elég 1-2 cigány, már szállnak is le, mennek a villamos túlvégébe, vagy csak csendben ülnek. Ha lenne köztünk összetartás, akkor 1 magyar mellé azonnal oda tudna állni 15 másik és a cigóknak sem lenne ekkora arca.


Harmadrészt tényleg ott van sajnos a "rasszista" kártya a kezükben, és téged ítélnek el ha nekik mész.

2016. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Körömcsiga ***** válasza:
Mert tudják hogy nekik nincs.
2016. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát dik testvírem én nem értem minek vesző, tülem sose kérik e.
2016. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért mert félnek.

Most gondolj bele...nem sokkal egyszerűbb egy magyar nőt zaklatni a jegyért/bérletért, aki épp csak felfért a buszra a gyerekével/babakocsival a buszra, mint egy erőszakos barbárt, aki úgy kommunikál, mint ahogy az állatok szoktak? Szerintem te is félnél az ellenőr helyében, te is inkább azoktól kérsz jegyet, akik nagy eséllyel nem vernek félholtra ha hozzájuk szólsz.

2017. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!