Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van nyilvános statisztika az...

Van nyilvános statisztika az elővárosi vonatok kihasználtságáról/ vasútvonalak utasforgalmáról?

Figyelt kérdés

Pár hete vasárnap délután (kb. 4 óra környékén) utaztam Budapest felé a 71-es vonalon. 1 db Flirt /óra/irány, de ez pár fővonalon is így van hétvégén.

3 vagy 4 ember ült a Flirt egység vége felé is négyes ülésenként. Nem láttam négyest, ahol csak 1 vagy 2 utas ült volna.

Szerintem ez egy kifejezetten rossz vonal, meglepett ez a kihasznátság.



Most utaztam a 100a vonalon Z50 viszonylaton. Szombaton délután a második egység végén szerintem álló utasok is voltak, de az első egység elején is 3-4 utas négyesenként.

Vasárnap délután Budapest felé a vonat végén 2-3 utas négyesenként.

Máskor is láttam a Z50 viszonylatjelzésű vonatokat hétvégén, és tényleg kb. minden ülőhely foglalt mondjuk szombaton délután.


Gödöllőről hazafelé vasárnap délután (1 Flirt/óra/irány; nem Gödöllőtől, hanem a Bp-Hatvan viszonylaton értve) csak 1-2, maximum 3 utas négyesenként.


A 71-es vonal meglepett, a 100a Z50 viszonylata pedig "kemény".

Érdekelne valami statisztika is. :)


2016. nov. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Most vannak utasszamlalasok.. De a 100as vonalat (cegled Szolnok Záhony) ne hasonlitsuk ossze az olyan elővárosi vonallal mint a 71es. Ami ivacs fot csörög rudnaykert Vicziántelep vachartyan hasonlo kis településeket érint. Ez elővárosi es vacig megy.. A 100as meg országos fővonal. (nyugatis jegyvizsgalo aki sokszor a 71esen dolgozik...
2016. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cegléd meg Monor nem előváros? És Üllő vagy Monorierdő? Nem tudtam...
2016. nov. 28. 06:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Elővárosnak előváros de Város!a 71es az egy vaganyos,szinte gáz pálya.kb veres es fot ami város..egyebkent network360csonálja a statisztikát.
2016. nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!