Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti egyetertetek azzal hogy pl...

Stewie200 kérdése:

Ti egyetertetek azzal hogy pl egy ember a metron vagy hasonlo helyen kezdi szoptatni a gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilvanos helyen,metron stb. Titeket zavar vagy idegesit?

#szoptatás #Metro #polgarpukkasztas
2016. szept. 29. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
engem nem zavar
2016. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar, ha nem dobja ki a mellét, hanem szolidan csinálja, pl. le van valamivel takarva, vagy olyan a ruhája, hogy nem látszik ki mindene.

Az szerintem nagyon gáz, amikor egy az egyben előveszi valaki a mellét. Én családtagnak sem mutogatom.

Attól, hogy abból táplálja a babát, az még akkor is mell. De persze ha valaki így szoptat az sem zavar, csak közönségesnek tartom.

2016. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
szerintem általában letakarják a mellüket ,észre se lehet venni. akit ez zavar, az csak szőrszálhasogató.
2016. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagyon pici, nyűgös a baba, akkor az zavar, ha hagyja sírni. Az sem, ha a nagyobbacskát szolidan megszoptatja. Egy dolog zavar, ha az anyuka látványosan cirkuszt csinál belőle, és a kétéves sétáló-beszélő gyerekk szájába tömi a striás lógó mellét... De ez is csak azért, mert gyenge a gyomrom.
2016. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,ha letakarja az ugy OK, De legtobben nem igy tesznek.
2016. szept. 29. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Addig amíg nem dobja ki az egész mellét nem igazán zavar. Bár én sosem engedném még azt sem, hogy szopós korú gyerekemet a metróra vigyék, nem, hogy ott szoptassák. Garantált valami fertőzés.
2016. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Pont ez a baj, hogy legtöbben nem kulturáltan csinálják, ezért nem értek egyet a dologgal.
2016. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ment a zold mindenkinek. Aki meg ide jar lepontozni az az idiota meg takarodjon innen a kerdesem alol koszonom!!!
2016. szept. 30. 12:26
 9/9 anonim válasza:

Anno feltettem én is egy ilyen kérdést 2x, mindkétszer letörölték. Pedig nem volt rossz szándékú a kérdés. Voltak válaszolók és nyilván volt olyan, akit gyenge pontján érintett a dolog.

Most örülök neki, hogy ennyi kérdést találok a témában itt. Hiszen pont ez lenne az oldal célja szerintem. Kitárgyalni, informálni a felvetett gondolatokat, témákat.

Na de, hogy válaszoljak is a kérdésre. Engem nem zavar, HA kulturáltan csinálja valaki. Amúgy rengetegszer voltam tanúja a közönséges kivitelezésnek is. Nem hiszem, hogy járható út, az amit sokan kampányolnak a nyilvános szoptatás mellett. Miért ér valaki gyereke többet, mint az a több tucat ember akinek végig kell nézni azt, ahogy a gyerek eszik? Miért kell ebből műsort csinálni? A gyerek etetése választható, miért kell az embereket semmibe venni? Nem gondolnak rá vagy nem is érdekli őket, hogy ez milyen közönségesen hathat másokra?

2016. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!