Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van még olyan beteges hely,...

Van még olyan beteges hely, mint Szeged, ahol télen jéghideg levegőt fújatnak a villamosokon a légkócionálóból fűtés helyett?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Pesten nyáron a 40 fokban szokott menni a fűtés a régi buszokon.
2016. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És vetted a fáradságot, hogy szólj a vezetőnek, hogy ki tudja kapcsolni és műszak után beadni a buszt javításra? Vagy csak zsémbeltél az orrod alatt és jöttél ide károgni? Semmi nem oldódik meg, ha mindenki hazaviszi a panaszt és rázúdítja élete párjára, hogy "de sz*r hely ez a Szeged".
2016. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Múltkor ültem egy vonaton aminek tök puha, rugós ülései voltam + elég meleg is volt és elég rendesen izzadtunk, mert 30°C> volt illetve már egy ideje állt a vonat az állomáson és tűzte a nap. Nem sokkal miután felszálltam úgy döntöttem le kéne húzni az ablakot... Hát nem sikerült ellenben sikerült felemelnem magamat XD Na mindegy... tökéletes szauna hangulat volt az 1órás úton végig.
2016. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben nyáron vagy megsülsz a buszon (ritka kivételtől eltekintve), vagy lefagysz a villamoson
2016. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg páramentesítésre lett bekapcsolva a klíma, csak aztán valamilyen "malőr" miatt nem lett a fűtésre húzva.
2016. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:


Nem szóltam neki, mivel minden 2-es villamoson ezt csinálják már egy ideje. Ez nem egyszeri eset, nem egy vezető, nem egy jármű, ez az általános.

2016. dec. 23. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de akkor is komikus, hogy az ember nem ott panaszkodik, vagy nem hivatalos úton, hanem hazasomfordál és leokádja a gyakorit.
2016. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem még mindig nem engednek az autópályán biciklizni. :(


Üdv:

Egy maroslelei koma

2016. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!