Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire megbízható a 20A...

Mennyire megbízható a 20A vagy 30-as jarat reggel fél9 tájban?

Figyelt kérdés

Paíron 8:22kor érkezne a keletibe a vonatom. Legyen ez mondjuk 8:27 - normál esetben. A fenti két busszal (20A vagx 30) tudok továbbutazni úticélomhoz. A Kucsma utcáig vagy Újpest erőműig utaznék, onnan rendre 10 ill 5 perc gyalog a munkahely. Munkába 9-re járnék, de nem tudom hogy mennyire gyakori ezeken a késés. Google maps-al ahogy végignéztem, eléggé kevés részen láttam buszsávot, de nem tudom hogy mennyire gyakori errefele a dugó. Nagyforgalmú útnak a Thököly utat a Keletinél és a Dózsa Györgx utat tippelem. Van esetleg tapasztalata valakinek?


Előre is köszi.


2016. dec. 23. 01:01
 1/3 A kérdező kommentje:
"20E
2016. dec. 23. 01:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs nagy dugó az útvonalán kifelé, hiszen alapvetően a csúcsforgalmi iránnyal szemben fogsz haladni.
2016. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MrPifta ***** válasza:
A Vonat többet fog késni, bárhonnan is jön
2016. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!