Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire para a 66-os / 66E...

Mennyire para a 66-os / 66E busz vonala?

Figyelt kérdés

Holnap Erzsébetre kéne kijutnom, moci nem jöhet szóba mert ráfagyok. És Határ u.-tól kell kimenjek a Jégcsarnokig.

Mennyire parás a környék és a busz útvonala?

Nem vagyok egy kis darab 18/F létemre de a dakotákkal nem szívesen áll le senki kötekedni...

Köszi!



2016. dec. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
21 éves fiú vagyok, párhetente utazom azon a buszon, nem vagyok egy nagydarab meg izmos sem (nem mintha kabáton át ez látszana) de még sosem kötött belém senki :D
2016. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyántalán nem veszélyes,még a 99-es busz sem pedig ott aztán vannak cig--cicamicák. A 66-os teljesen biztonságos és gyorsan a XX.kerben van:)
2016. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :D

Heti 5x edzek, nem attól félek, hogy !egy! köt belém. :D


Csaj miatt kell kimenjek de mivel -5° van nem igen akarok kimenni mocival...

2016. dec. 22. 20:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek, köszi!
2016. dec. 22. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Úristen, eddig jutott Orbánék gyűlöletkampánya? Hogy már Erzsébetre kiutazni egy hokimeccsre is ekkora para lett? Ez nagyon durva.


Erzsébet egy teljesen normális tájéka a városnak. Vannak e tájon is kevésbé jól szituált emberek, de erre ráparázni... elég gáz.

2016. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten van valaki, aki azt hiszi, hogy Budapest éjszaka a bűnözők paradicsomává válik és aki útnak indul éjnek évadján annak csekély esélye van a túlélésre.

És ez nem Orbán idején kezdődött.

2016. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Persze, volt mire építeniük. De eléggé eldurvult a helyzet más topikokban is, amióta folyamatosan migráncsoznak.
2016. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
Igazából sem a 66-oson, sem egyik másik járaton se láttam még semmi olyat, amitől félni kéne. Nem minden utastárs tetszik, persze, de ő is utazik, te is utazol, "oszt' jónapot"
2016. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!