Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi értelme alkalmazni a...

Mi értelme alkalmazni a metróban a mozgólépcsők tetején a lefelé menőket ellenőrizni hivatott ellenőröket, ha nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
Abszolút nem érdekli őket, hogy mit mutatsz nekik, oda se néznek, mindenkit leengednek. Volt, hogy direkt a lejárt bérletemet mutattam nekik (megvolt már az új is, csak teszt céljából), nem tűnt fel nekik, de állítólag papírzsebkendőtől kezdve teszkós blokkig bármit elfogadnak. Sok éve megy már ez, ennyi idő alatt senkinek nem tűnt fel a vezetőségből, hogy nem végzik a munkájukat? Egy folyamatosan a csőd szélén táncoló cég, mint a BKV, megengedhet magának ilyen pénzkidobást?
2017. jan. 12. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Pintér Sándor cége. Üdv Fideszisztánban.
2017. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább madárijesztőnek állnak ott, hogy a azt gondolják az emberek: Jaj, nem tudok bliccelni, muszáj jegyet venni, ott áll az ellenőr.

Már én is kipróbáltam, hogy a lejárt bérletem mutatom, kettőből kétszer kiszúrták.

Annyi idő alatt nem mindig tudják alaposan megnézni a bérletet, amíg felmutatják az emberek, ezért nem szúrják ki sokszor. Ezért vannak időnként a kijáratnál ellenőrök, akik alaposabban megnézik, diákot is elkérik.

2017. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!