Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akik tömegközlekedtek, nektek...

Akik tömegközlekedtek, nektek mennyi idő megy el várakozással átlagosan, míg melóba/suliba értek a csatlakozásoknál vagy késések maitt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 10:15
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Általában Bp n belül tömegközlwkdek, 10-15 perc egy úton
2017. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Donald J. Trump ***** válasza:

5 perccel hamarabb megyek ki

~80 perc utazás távolsági busszal

5 perc átszállás

~20 perc további utazás városi busszal


90 kilométer távolság


Vissza irányba ugyanez, bár ott inkább 10-15 perccel előbb megyek ki a buszhoz, s ha nem érem el a közvetlen járatot, akkor van még egy átszállás. Autóval legfeljebb negyed órával rövidebb ez az út. Ha tovább tart az szinte mindig dugó miatt van, átlagosan 10-15 percet adhat az hozzá a menetidőhöz, de évek alatt is csak 1-2 alkalom volt, amikor ~1 óra közeli extra késés jött össze ezen a vonalon. Mikor máshova utaztam - elsősorban vonattal -, ott a MÁV többet és gyakrabban tudott késni.

2017. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én irányonként két átszállásnál 5-15 percet várok, ez bár a két szélsőérték ritkán jön össze. A maximum akkor jön ki, amikor az autósok beragadnak a kereszteződésbe vagy a buszsávba való sávváltást blokkolják a torlódasban.
2017. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb. 10-35 perc között változik a várakozás, műszaktól/időponttól függően, de ez a legrövidebb útvonalakkal számolva, mert van, hogyha nem akarok fagyoskodni, akkor meg tudom azt csinálni, hogy a villamossal tovább megyek pár megállóval, és utána visszafele a busszal, hogy előrébb szállok fel. (egy szakaszon pérhuzamosan megy a két járat)
2017. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!