Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Déli pályaudvartól a Kelenfö...

A Déli pályaudvartól a Kelenföldi pályaudvarig hogy jutok el a legkönnyebben? Tudom, hogy közel vannak egymáshoz, de sajnos nem vagyok budapesti.

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felülsz egy személyvonatra, ugyanis a Déliből előbb minden vonat a Kelenföldi PU-ra megy. Akár a Székesfehérvárra, akár a Dunaújvárosba, akár Tatabányára menő jó. De az Információ rögtön megmondja, hogy melyik a leghamarabbi. Jó esetben 10 percenként indul egy.
2017. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azokra nem merek felszállni, de hány megálló lenne?

Amúgy tömegközlekedéssel túl maceráns lenne?

2017. jan. 26. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz? Ugyan miért nem?
2017. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert nem ismerem ki magam. A Nyugati pályaudvart, s környékét ismerem csak Budapestből. Egyébként hány megálló lenne?
2017. jan. 26. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is sokkal jobb metrózni vagy villamosozni 30 percig, mint vonatozni az első megállóig!

Aztán ha a Déliben nem találsz meg egy vonatot, akkor hogy fogod megtalálni a villamost?


Ha meg csak a Nyugatit ismered, hogyan jutsz el a Délibe, metróval? Akkor menj a Déliből metróval a Keletiig, szállj át a 4-es metróra és menj a végállomásig.

2017. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi, hogy hány megálló. A Délit még megtlaálom A Széll Kálmántól.
2017. jan. 26. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felülsz a Déliben bármelyik személyvonatra és amint megáll leszállsz róla. Első megálló Kelenföld.
2017. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha vidéki vagy és csak a Nyugatit ismered, akkor kíváncsi lennék arra, hogy merről jössz be a városba? Mert nem biztos, hogy a Déli pályaudvaron át a leggyorsabb neked.
2017. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az összes déliből induló vonat első megállója Kelenföld, szóval elég nehéz lenne eltévedni. Egyébként busz is megy közvetlenül a Délitől Kelenföldre, de azt nehezebb megtalálni, mint a vonatot.

Ha a nyugatiban nem tévedsz el, akkor a déliben se fogsz. Ugyanúgy számozva vannak a vágányok mint bármelyik állomáson.

2017. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden vonat, ami a Déliből indul, először Kelenföldön áll meg, amely olyan jelentős állomás, hogy nincs olyan vonat, ami ne állna meg ott. A két pályaudvar között más állomás vagy megálló nincs, a távolság kb. négy kilométer, az időtartam nagyjából hét perc, mert a Déliben sok váltón bukdácsol át a vonat (ahogy kifelé megy, áthalad az egykori teherpályaudvaron, ahol most a pihenő szerelvények vannak). Tapasztalatból mondom ezeket, sokáig így jártam dolgozni Dél-Budára. Nagyon sok vonat van, bár a gyors és sebes vonatokra gyorsvonati pótjegy is kell.
2017. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!