Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest környéki településekr...

Budapest környéki településekről milyen napi munkába járás autóval és tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
(Vác, Göd, Dunakeszi, Fót, Mogyoród, Pécel, Maglód, Szentendre, Pomáz, Pilisvörösvár, Piliscsaba) Mennyire zsúfoltak az utak? Megéri kiköltözni nyugodtabb környékre, ha borzalmas a bejutás?
2017. febr. 1. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb a dolgod, ha vonat (pl. Vác, Göd, Dunakeszi) vagy HÉV (pl. Szentendre, Pomáz) jár az adott településen, de az biztosan hatással van az ingatlan árára. Hogy mennyire éri meg, azt neked kell eldönteni.
2017. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ezt már nagyon részletesen megválaszoltam az Utazás kategóriában feltett azonos kérdésednél. Kérlek nyomj ott egy zöld kezet. Köszi.
2017. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Dél-Kelet Pestről tudom információt adni. Én próbáltam már autóval bemenni és nagyon sokat tömegközlekedtem. A helyzet a következő. A pesti utak reggel elég zsúfoltak így meglehetősen sok idő autóval bejutni, a tömegközlekedés lényegesen gyorsabb. Persze az autó kényelmes, de reggelente dugóval kell számolni. A vonat (HÉV-ről nincs tapasztalatom) sokkal gyorsabb. Késések persze előfordulhatnak, de azért viszonylag ritka egy nagyobb késés. Buszt nem ajánlanám mert az lassú. Ha olyan környékről mész ahol van zónázó vonat, akkor az lényegesen gyorsabb az autónál. Én azt a megoldást javaslom, hogy a vasútállomásig menj kocsival, és onnan pedig vonattal. Oké persze ez attól függ milyen messze laksz a vasútállomástól.

Azt neked kell eldönteni kiköltözöl-e vidékre de nem olyan vészes a bejutás. Sokan ingáznak nap mint nap.

2017. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam es az anyukája is mindennaposan jár be Pomázrol. Igaz az alsorakpart zsúfolt de pl a hév bent van 40p alatt.kevesebbet utazott időben mint én Budapesten belül.
2017. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!