Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Miskolc-Hidasnémeti vonalról...

A Miskolc-Hidasnémeti vonalról hova tűntek a BDV motorvonatok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy valamennyit elvittek Egerbe, de az nem létezik, hogy egy se maradjon Hidasnémeti felé. Az utóbbi időben egyet sem szoktam látni a vonalon.

2017. febr. 1. 23:06
 1/4 *Sátánista* válasza:
Amikor várok a Tiszain a 8.-on hogy jöjjön a szerencsétlen Sátoraljaújhelyi vonat, akkor szokott menni minden óra 6perckor a Hidasnémeti vonat, és csak ezek a (nemtudom a nevét) átlagos vonatok szoktak indulni:D
2017. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp tegnap jöttem haza a 19:06-kor induló vonattal és BDV volt. Meg is lepődtem, mert inkább azt látom, hogy nincs semmiféle rendszer, ami alapján beosztanák, hogy mikor BDV és mikor mozdonyos szerelvény jön.
2017. febr. 4. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A BDV-k kifagytak a hidegben, ezért átveszik a szerepüket egy időre a BDt 300-as ingák V43 segítségével.
2017. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ingavonattal nem igazán találkozom a hidasnémeti vonalon. Helyettük fülkés, gyorsvonati kocsik járnak általában, pedig szerintem valami ingavonatos vagy motorvonatos megoldás sokkal gazdaságosabb lenne ezen a vonalon, hiszen nem kellene a mozdonynak az egész szerelvényt körüljárnia vagy épp új mozdonyt rákapcsolni.
2017. febr. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!