Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Első Volán havi bérletem...

Első Volán havi bérletem (diák). Hogyan töltsem ki?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen kitöltöttem, hogy Hatvanból Egerbe, na de az útirányhoz például mit írjak? És ugye nem kell semmi papírt beszereznem a bérlet mellé (csak mert valami ilyesmiről hallottam).

2017. febr. 3. 17:18
 1/6 anonim válasza:

Van hozzá ilyen zöld kis kártyád?Mert az kell.


[link]

2017. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a kártya kell amit linkelt az első, illetve persze a diákigazolványod.


Az útirányhoz azt kell írni, ha van valahol átszállásod vagy ha a két végpont közötti szakaszt más úton is meg lehet tenni, akkor te melyiket akarod.


Nálam ez ciki volt, mert a délutáni busz másfele ment, így két bérlet kellett volna elméletben, hát én nem írtam oda semmit inkább és mentem úgy, 4 év alatt egyszer szóltak rám akkor is leszartam.

2017. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsó, nálam ugyan ez a helyzet, öt éve járok úgy hogy semmit nem írtam bele és sosem szóltak érte, de ismerősöm úgy írta fel hogy egyik falu/másik falu amin keresztül jöttünk, így mindkettő ott volt. És igen, az igazolás kell és a diák csak a bérlet mellé.
2017. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először is: köszönöm szépen a válaszokat! Tehát valószínűleg Gyöngyöst kell oda beírnom, mivel néha ott kell majd átszállnom... Ha jól sejtem.

Amiről beszéltek, az milyen igazolás? És hol tudom beszerezni? Eddig vonatoztam, ott nem kértek semmit a bérlet mellé, csak a diákot ugyebár, ezért nincs semmi fogalmam az egészről.

2017. febr. 3. 22:41
 5/6 anonim válasza:
Én azt hiszem hogy Egerben ahol a nagybuszmegállónál be lehet menni a váróba bérletet is venni, ott kell kérni, de már nem vagyok benne biztos. Ha ott megkérdezed biztos megmondják honnan szerezhetsz.:)
2017. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A zöld kis kártyát viszonylatigazolásnak hívják és marhára nem kártya.

Útirány: ha több útvonal van, akkor a hosszabbat kell odaírni. Ha egyféle és nem kell átszállni, akkor üresen maradhat.

Amúgy nálunk (KNYKK) az útvonalat a pénztáros írja rá.

2017. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!