Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha elkaptak hogy blicceltem...

Ha elkaptak hogy blicceltem és helyszíni bírságként fizettem 8ezret, kaptam róla papírt is, illetve aláírtam neki hogy ki büntetett meg melyik járaton stb, akkor ezzel kész az ügy?

Figyelt kérdés
Vagy még csinálni kell valamit? Esetleg ezzel a papírral ami van róla? Vagy kidobhatom a francba, és nem kell semmit intézni emiatt? Remélem.
2017. febr. 7. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ezzel vége van igen,a helyszíni bírság azért is kevesebb,mert nekik sem kerül hűhóba "behajtani". Nyugodtan kidobhatod
2017. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha névvel, címmel büntettek meg és még kaptál is elismervényt, hogy a helyszínen kifizetted, akkor azt a papírt inkább őrizd meg, nehogy valaki kitalálja, hogy mégsem, aztán kapod a felszólító leveleket.
2017. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őrizd meg! Nincs vele semmi teendőd, max ha mégis kiküldik postán, hogy tartozol.
2017. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem, nem adtam neki oda semmilyen személyes iratomat, nem is kérte. "Számla" viszont van róla, hogy megbüntetett. Csak pénzt adtam oda neki, illetve aláírtam. Érdekes.
2017. febr. 9. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ebben az érdekes. Ha egyszer kifizetted a helyszínen, akkor minek kellett volna azonosítania téged. Kifizetted, csókolom, ennyi. Kidobhatod a papírt.
2017. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!