Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történik ha jegy nélkül...

Mi történik ha jegy nélkül utazok? Többi lent

Figyelt kérdés
ha nem veszek jegyet..a kalauz meg megakar büntetni akkor nem adom meg az adataimat. Hívhat rendőrt ilyenkor?vagy csak leszállít kövi állomáson? mert akkor sokkal jobban járok ha leszállok és nem fizetek a következő vonattal meg megyek tovább ugyanúgy.
2017. febr. 16. 20:49
 1/10 petizacc ***** válasza:
100%
Nemhogy hívhat, hívni is fog!
2017. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Majd -ahogy írod- a következő állomáson leszállít és átad az oda hívott rendőr(ök)nek.
2017. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. És ha mondjuk buszon történik meg ugyanez? Ott nincs ideje rendőrt hívni mert 2percen belül jön a következő megálló. Erőszakkal meg egy sima ellenőr nem tarthat ott vagy az is megengedett nekik?
2017. febr. 16. 21:15
 4/10 A kérdező kommentje:
vagy ha hamis adatokat adok meg..büntetésnél.. és azt mondom hogy igazolványomat elfelejtettem magammal hozni.
2017. febr. 16. 21:19
 5/10 darujev ***** válasza:
87%
Vagy akár mehetsz gyalog is, illetve bármi más módon, esetleg fizethetsz a szolgáltatásért amit igénybe veszel, bár ez gondolom eszedbe se jutott. A kifogásokra meg senki se kíváncsi..
2017. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A buszon egy pillanat alatt körbeállnak, leszállnak veled, együtt megvárjátok a rendőrt, neki pedig köteles vagy igazolni magad. Nem egy ilyen esetnek voltam már szemtanúja :)
2017. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5ös csak elméleti síkon kérdezem ..nem kell egyből kiakadni OMG.

Köszi 6os:)

2017. febr. 16. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha egyszer körbeállnak, erőszakkal nem tudsz kitörni a gyűrűjükből, mert az közfeladatot ellátó személy elleni erőszaknak minősülne.
2017. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Ha közteres is van vele, az simán meghasaltat, oszt nyivákolhatsz, meg írkálhatsz a bkv figyelőre, ahol természetesen szét fognak oltani a kommentelők.

Én imádom az ilyen sztorikat.

2017. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondjuk vonaton láttam már olyanra példát hogy az illető(k)nél nem volt jegy, és mondta a kalauz hogy a következő megállóban szálljon le, vagy vegyen jegyet, ha egyikre se hajlandó, akkor rendőrt hív, tehát gondolom azért valamennyire ők is elnézik az ilyet
2017. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!