Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezzel a busszal mehetek? Jó...

Ezzel a busszal mehetek? Jó rá a bérletem?

Figyelt kérdés

Zalaegerszegről Zalaszentgrótra van egy bérletem.Van egy busz,ami nem visz el Zalaszentgrótig,hanem át kell szállni.Zalaegerszeg-Sárvár járat.Zalabérig megy,elméletileg ott kell leszállni és jön valami busz,ami elvisz Szentgrótra.De a jóég tudja,hogy az milyen busz meg honnan jön.

Erre a két buszra felszállhatok?Zeg-Zgrót bérletem van,azzal felszállhatok a Sárvári buszra?Meg a másik buszra,ami Zalabérről elvisz Zgrótra?Az sem Zalaegerszegről jön,hanem fogalmam sincs,honnan.



2017. márc. 1. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen „pontos” adatokkal (időpont stb.) nehéz pontos választ adni.

Elég sok megálló ahhoz, hogy sok járatot összevessek, találomra.


Amit néztem, az a két busz (Zalaegerszeg – Zalabér – Sárvár járat) Zalaegerszeg – Zalabér között pontosan azon az útvonalon megy, mint a Zalaegerszeg – Zalaszentgrót járatok; ugyanazokban a megállókban állnak meg. Mivel a bérlet az adott útvonalon belül rövidebb szakaszra is érvényes, mint a két végpont között, így, ilyen busszal elmehetsz Zalabérig.


Zalabértől –a számodra is, számomra is ismeretlen busz-, ha ugyanazon az úton megy, mint a Zalaegerszeg - Zalaszentgrót járat megy ezen a szakaszon, akkor azzal is utazhatsz. (Gondolom, azon az úton megy, mert nemigen van választék.)

2017. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mármint úgy érted,hogy Zalabértől arrafele megy Zalaszentgrót irányába,mint a Zeg-Zalabér-Zgrót buszok?Mert az biztos,hogy nem Zalaegerszeg irányából jön.Viszont ha mondjuk Batyk felől jön és Zalabérből bevisz Zgrótra,akkor nem kell rá jegyet vennem?

Egyébként elmehet Batyk-Türje-Zgrót irányba is.Csak fogalmam sincs,hogy milyen busz ez,mennyit kell rá várni.

2017. márc. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!