Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gyulai lakosok! Melyik busszal...

Nagyipapi kérdése:

Gyulai lakosok! Melyik busszal lehet a vasútállomásról a Gyula Várkert u 1 alá eljutni - Gyula, Hunguest Hotel Erkel (Dürer szárny) alá? Oda megyek pár napra. Köszönöm! Helyismeret nélkül nem tudom, hogy melyikre kell felszállni?

Figyelt kérdés
Gyula, helyijáratok

#Gyula #helyijáratok
2017. márc. 3. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyulai ugyan nem vagyok, de a Várfürdő megálló van a szállónál (itt mindkét irányban ugyan abból a megállóból indulnak a járatok). Alapesetben az 5-ös járatok közlekednek arra, de reggel néhány 4-es járat is betér.

Menetrend:

[link]

2017. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én gyulai vagyok, és annyiban egészíteném ki az előzőt, hogy a 4-es helyi járat nem megy a Várfürdő felé, csak az 5-ös, illetve néhány helyközi/távolsági busz. (Egész pontosan reggel 5 és 7 óra után megy arra 1-1 4-es busz, de alapvetően a 4-es nagyon nem arra megy. Az 5-ös viszont biztosan megáll a Várfürdőnél.) Mindegy, hogy a buszpályaudvarra vagy a vasútállomásra érkezel, mindkét helyen fel tudsz szállni az 5-ös buszra (de a buszpu.-nál érdemes útbaigazítást kérni. A vasútnál nem lehet eltéveszteni.)

Egyébként ajánlom a menetrendi tervezőt, mert az 5-ös busz nagyon ritkán jár, szóval érdemes megnézni, mikor is szeretnél menni pontosan. Indulási helynek írd be, hogy "Gyula, aut. áll.", vagy "Gyula, vá.", amelyik szükséges, érkezési helynek pedig: "Gyula, Várfürdő".

xmap.dakk.hu

Remélem, tudtam segíteni :)

2017. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat kell utaznom, ( Pápa- Budapest- Békéscsaba - Gyula ) így kb 12.3o-ra ér a vonatom az állomásra. Köszönöm !
2017. márc. 4. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!