Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek! Ha dürer kertbe...

Pestiek! Ha dürer kertbe akarok el jutni hol kell leszállnom, hogy minél közelebb legyek? Vonattal mennék! Ja és a megallótól kb mennyi a taxi dürerbe?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal, de honnan hová?

Budapesten csak fejpályaudvarból 3 van, a kisebb állomásokról, vasúti csomópontokról már nem is beszélve...

2016. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan mennél? Debrecen mellől?
2016. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kaposvárról
2016. aug. 8. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Továbbra is több lehetőség van... esetleg hajlandó lennél megnézni, hogy hova érkezik a vonatod?
2016. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdező, nekünk kell könyörögni, hogy megfelelő infókkal láss el minket?? Rossz felé ülsz a lovon, mi teszünk neked szívességet, nehogy nekünk kelljen már találgatni!

Miért nem lehet megmondani, hogy a Kaposvárról <ekkor> induló, <ide> érkező, <ilyen> típusú vonattal fogsz menni? Mire jó ez a barkochba?

2016. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Akkor nézzük praktikus oldalról.

Kaposvárról a Délibe és a Keletibe lehet eljutni a legegyszerűbben.

A Dürer a Keletihez jóval közelebb esik.

Szerintem taxizni nincs értelme, mert kb 1-1,5 km-re van a szórakozóhely a pályaudvartól, tehát gyalog is megtehető.

Útvonalnak a legegyszerűbb: Keletiből kijössz jobb kéz felé. Aztán szintén jobb kéz felé lesz a Thököly út. Azon kell kigyalogolni a Dózsa György úti kereszteződésig (nyilván az utcanévtáblákat kell figyelni. A kereszteződésnél balra kell fordulni. Utána egyenesen kell menni -lehetőleg a jobb oldali járdán- addig, amíg az Ajtósi Dürer sorhoz nem érsz. Amint megvan a nevezett út, jobbra fordulsz (másfelé nem is lehet, mert bár balra is van utca, de annak már nem az a neve) Az ajtósi Dürer soron haladva jobb kéz felé lesz a szórakozóhely, amit már könnyű lesz felismerni a kiírás alapján.

Tömegközlekedni Pesten belül nincs értelme, mert több benne a tévedés lehetősége, többszöri átszállás lenne, és nem is a hely előtt tesz le. Tehát gyalog célszerűbb.

2016. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az én vonatom sehova,mert még nem is néztem!Épp ezért tettem fel a kérdést,hátha tud vki értelmes választ adni,hogy melyik pályaudvarra nézzem!Az utolsó válaszolónak köszönöm a hasznos információt! :) Sokat segítettél!
2016. aug. 10. 00:56
 8/8 10 deka farhát ***** válasza:

Jöhetsz olyan vonattal is, ami a Délibe érkezik, csak akkor kicsit metrózni is kell :)


a) Kelenföldön leszállsz, onnan 4-es metróval át a Keletihez, majd séta ahogy az előttem szóló is írta)

b) Déliben szállsz le, onnan 2-es metróval át a Keletihez, majd séta.

c) ha nem szeretnél metrózni, és a Délibe érkezik a vonatod, akkor átvágsz a Vérmezőn (az a fás liget a pályaudvarral szemben), 5-ös busszal elmégy a Dózsa György útig, majd onnan séta.

2016. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!