Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 37/37A villamos biztonságos...

37/37A villamos biztonságos napközben?

Figyelt kérdés
Egy hétfői nap mennék vele Hidegkúti - Magdolna utca közt és onnan be 24/28-assal Orcy térre biztonságos délután?

#villamos #Budapesti Közlekedési Központ #Magdolna utca #37A villamos #Orcy tér #Salgótarjáni utca
2017. márc. 20. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Az.
2017. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztonságos.
2017. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Budapesten nincs olyan járat, ami veszélyes, se napközben, se éjszaka. Ez nem a vadnyugat.
2017. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Napközben rá lehet fogni, de azért vigyázz az értékeidre.
2017. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekek, én elég gyakran használom az ún. hírhedt járatokat, este is. A legdurvább az volt, hogy leszotyizták a cipőmet. Ezek a környékek nem azért rossz hírűek, mert random embereket kirabolnának az utcán, inkább az ott lakóknak van egymás közt több konfliktusa, amiket nem jogászprofesszor módjára simítanak el.
2017. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságosnak biztonságos. Hogy mennyire viseled jól a szagokat rajta, az már más kérdés.

Pár órája pl. felszállt két bűzlő személy, amitől egy jól öltözött lány kihányt az ablakon, én meg átmentem a villamos másik végébe. Ilyenek gyakran vannak itt is meg a 28-ason is.

2017. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Én mentem már bőven sötétedés után is 37/37A villamossal. Legrosszabb esetben pár kultúrálatlan kiabáló embert vagy büdös, kellemetlen csövest láttam, de azért Budapesten vagyunk, nem fog egy banda késsel felszállni és mindenkit kirabolni. Abszolut nincs mitől tartanod :)
2017. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi mindenkinek köszönöm!
2017. márc. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!