Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV által hirdetett Flirt...

A MÁV által hirdetett Flirt motorvonatvezetői gyakornoki program orvosi alkalmasságija miből áll?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek, és szetetnék kicsit érdeklődni. Annyira nagy a szórás, hogy az egész felvételi eljárast megváltoztatták. Tesztírás után rögtön az orvosi jön.

2017. ápr. 1. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem (vezeto jegyvizsgalo) szemészet ez a fő kiszoro térlatas,latoter,szinlatas beállítás pszichológiai vizsgálat itt gyakorlati feladatok is voltak,pl magas mély hang,add vissza amit a kutyu adott hang, szin , aztan egyensúly vizsgálat, füllészet,hallásvizsgalat,pszichológiai vizsgalatnal teszt h adott esetben mit tennęl (logtál e vonaton pl ez az egy kérdés maradt meg.😊) mit csinálsz pánik esetben,szekrekedes vagy hasmenéses vagy? Mi van ha idegen helyen kell aludni ? Ilyesmik voltak.. 203/2009es törvény vonatkozik ránk,ez alapján sokunkat kiszortak... (férjet is)
2017. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óóóó basszus.... viszlát gyakornoki program :))
2017. ápr. 1. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Én jhéten megyek kedden laborra. Aztán a többi mikor lesz nem tudjátok hogy szokott ez menni? Mert azt közölték hogy több nap lesz. De jó lenne ha 1 héten belül lennének. Én is jegyvizsgálói miatt megyek. Igazából a szemészettől, labortól nem félek, ha lenne valami térlátás gondom kiderült volna életem során. :)

A pszichótól tartok. Főleg ezektől az ügyességi résztől , hogy ráparázok és nem sikerül.

2017. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt akinek egy nap alatt lement,nekem 2 nap volt
2017. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ideggyógyászat, labor, látásvizsgálat, hallásvizsgálat, EKG, pszichológia.

Legtöbben úgy tudom a látásvizsgálaton illetve a pszichológián esnek ki.

2017. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sikerült? 1so vagyok
2021. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen az orvosi vizsgalatok sikerultek, felveteli is, de nem tudtam elhelyezkedni.
2021. szept. 19. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy? Nem alkalmaztak tanfolyam után?
2021. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem az én életemben történt egy hirtelen változás, hogy nem tudtam tanfolyamot elkezdeni.
2021. szept. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!