Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon havi felnőtt bérletr...

Miskolcon havi felnőtt bérletre elég a szeméyi igazolványszámom ráírni?

Figyelt kérdés
Olvastam azt is hogy elég a személyi száma, nem kell bérletigazolványszám. Illetve ennek az ellenkezőjét is és az MVK honlapján semmi közlés nincs ezzel kapcsolatban szinte.
2017. ápr. 6. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az MVK honlapján semmi közlés nincs ezzel kapcsolatban szinte?


[link] → Autóbusz- és villamosközlekedés → Utazási feltételek → Letölthető dokumentumok Az MVK Zrt. üzletszabályzata 2016.12.23-tól a vasúti közlekedést érintő részek tekintetében

Általános rész: [link]

► Részletes válasz a kérdésedre: [link]

2017. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyakorlati alkalmazásról kérdezek linkmester. Üzletszabályzatot én is el tudom olvasni, amiben ott van a bérletigazolvány ugyan, de nincs kitétel hogy csak ezzel vagy mással is elfogadják a bérletet. Régebbi kérdés volt itt gyakorin amibe szintén a 2013-as üzletszabályzatból idézték ezt:


"Az általános bérletigazolvány használata nem kötelező jellegű. Amennyiben utas nem kíván általános

bérletigazolványt készítettni vagy nem rendelkezik azzal, az általános bérletszelvényt más arcképes

igazolvánnyal (személyi igazolvány, útlevél, jogosítvány ) utazásra érvényesen használhatja. Ebben az

esetben a fényképes okmány számát, sorszámát kell a bérletszelvényre rávezetni. Ez a lehetőség nem

vonatkozik a végleges és ideiglenes bérletigazolvánnyal rendelkezőkre, kizárólag csak az általános

bérletigazovány helyett fogadható el a jelzett okmányok bármelyike. "


De ezt vagy én voltam nem túl alapos, de a mostani utazási feltételekben (ami szintén 13-as) nem találtam ezt a részt. Illetve régebbi linkek mind 404-es errort dobnak, mert átalakította az mvk a honlapot.

2017. ápr. 6. 14:39
 3/3 A kérdező kommentje:
na látom a legvégén, amit linkeltél, akkor mégis benne van. köszi
2017. ápr. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!