Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Minek a szaga az a jellegzetes...

Minek a szaga az a jellegzetes (metró szag)?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Tudod mennyi szag lehet a metróban? Lábszag, szarszag, parfüm stb. Konkrétan mire gondolsz?
2017. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
En tudom, mire gondolsz, kerdezo. Bar valaszolni a kerdesre erdemileg nem tudok, szerintem valami karbantarto olaj cucce lehet, olyan "mu" szagu (bar en nagyon szeretem a metroszagot).
2017. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És mindegyik metróban szoktad érezni, vagy csak az M3-on?
2017. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom az ilyen olajos, elektromos égettszagra gondolsz :D régi panelházas lifteknél is van még hasonló, nem? :D
2017. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl.: az Árpád hídnál a péksüti és az olaj szagának keverékét hívom így. Nekem nincs vele semmi bajom, sőt még szeretem is.
2017. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak eszembejutott minap, mikór mentem, hogy minek lehet a szaga ez. 😊
2017. ápr. 16. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azt érzed azt az olajos, gépzsíros szagot amivel a metró futóművét és egyéb alkatrészeit kenik be jó vastagon hogy megfelelő kenése legyen. A régi orosz monstrumok szinte úsznak ezekbe, az új metróknál ugye az a felújított csoda meg az Alstomnál ott már teljesen másképp vannak megoldva ezek így azoknak valószínű azért nem érzed a szagukat.
2017. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%
Égett bakelit
2017. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!