Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A keleti pályaudvaron el...

A keleti pályaudvaron el lehet tölteni fél órát?

Figyelt kérdés
Vonat csatlakozásra kéne várni 30-45 percet. Addig nem zúznak le ott? Mindenki azt írja nem egy életbiztosítás.
2017. ápr. 28. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Menj le a metróra és egy jegy árából mész pár megállót meg vissza és biztonságban vagy. 300ft-ot megér. Ha meg nem, akkor ülj be a mekibe egy kávéra vagy a burgerbe. ha ez sem jó akkor sétálj a blaha felé az egyik oldalon és a másikon meg vissza.
2017. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Pff.

De, aki 15 percnél egy másodperccel tovább áll ott, azt kíméletlenül kifosztják és meg is csonkolják a banditák, szerencsés esetben csak megerőszakolják.

2017. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Ott van egy meki, de egy barátomat késsel (!) a mekiben (!) kirabolta egy csávó... Bár én is ettem ott már, akkor rendben volt minden
2017. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
vagy mivel valószínűnek tartom hogy úgyis onnan indul a vonat, így ha bent áll akkor szállj fel rá
2017. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lehetne? Nem kell minden hülyeséget elhinni. Erőszakos bűncselekményre fényes nappal elég kicsi az esély, baromi forgalmas, vannak biztonsági őrök, rendőrség, anyám tyúkja. Max a zsebesekre kell figyelni, de azok ellen elég, ha alap óvintézkedéseket betartod az értékeid védelmében. No meg azokba máshol is belefuthatsz, így a legjobb, ha ki sem mozdulsz a szobából, ott tuti nem érhet baj! :D
2017. ápr. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne szívass már, kérdező, honnan hallottad ezt a baromságot? A Keleti egy nagyon forgalmas pályaudvar, állandó a mozgás és ez kizárólag a zsebeseknek jó. Ezen kívül állandó a rendőri jelenlét is. Szerinted melyik idióta bűnöző akar egy ilyen helyen kirabolni vagy megverni?


Én általánosságban azt mondom, hogy Budapestnek még a legrizikósabb környékein sem veszélyes az utcán tartózkodni, ha betartod a mindenhol érvènyes alapvető szabályokat. 1. Hallgass a megerzéseidre: ha valaki gyanús, kerüld el. 2. Sötét, félreeső zugokat is kerüld. 3. Értékeidet ne mutasd. 4. Figyeld a környezetedet.

2017. ápr. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
#6 kivéve Hős utca :D
2017. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Napi szinten vagyok ott több mint 10 éve, kb. 20-30 percet várok a vonatra. Egyetlen egy incidens láttam, amikor este a románok feltűzték egymást a jegyellenerzős kordonokra. De az is inkább szánalmas volt, mintsem rám veszélyes.
2017. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
ja, amire figyelj, hogy a Keleti jobb szárnya felé óvatosan közlekedj. Bár az sem veszélyes, az ott lebzselő románok szeretnek beszólogatni meg stírölni nőket, engem eléggé zavar.
2017. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jelentem túléltem :D Nem vészes, de vannak fura arcok...
2017. ápr. 29. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!