Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi a hév jegy/bérlet, ha...

Mennyi a hév jegy/bérlet, ha a közigazgatási határtól csak 2 megállót megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehetséges, hogy Kistarcsára fogunk költözni. A munkahely az Örs közelében van.

Ha van Budapest bérlete az embernek, és jelen helyzetben a közigazgatási határtól Kistarcsa a második megálló, akkor az hogyan van számolva?

Mert az Örsről az 10,8 km a menetrendben, de ha Pesti szakaszon Pesti bérlettel utazom nem túl korrekt ha a 10km-es lenne számolva ...de annyira nem vagyok ebben otthon mert keveset héveztem eddig.

Vagy hogy lehetne a legjobban kijönni? :D

Illetve ha esetleg hév bérletet vennék , de akkor Budapeti bkk bérletem nem lenne ( eljutok anélkül is dolgozni) akkor a hév bérlet a budapesti megállókon is jó?


2017. máj. 1. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a külső szakaszra kell jegyet/bérletet váltani. Tehát 5 km.

A közig határon belül vonaljegy/Budapest bérlettel lehet utazni.


[link]

[link]

[link]

2017. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 km-es bérletet kell venned, de ennek az árát is minimum 86 százalékban köteles megtéríteni a munkáltatód utólag. Sőt, ha Kistarcsa-Kórháznál szállsz fel, onnan már érvényes a Budapest-bérlet is.
2017. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

10 km-es bérlet - mivel, kedves első kettő NINCS 5 km-es - lassan három éve szüntették meg.


Agybaj, amúgy, de én ezért nem vettem kieg bérletet, mert nem fogok fizetni két megállóért, így 5000 ft helyett megúszom max. 1000-ből.


És nem érdekel, ha jön a kaller, akkor leszállok kórháznál és gyalogolok kemény 15 percet.

2017. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal bérletből 5 km-es a legkisebb, és jegyből 10 km-es a legkisebb.

Hasonlóan minden más helyközi járathoz (MÁV, Volán).

2017. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de véletlen rátaláltam. Többen állítják, hogy nincs 5 km-es bérlet - ez nem igaz. Jegy már nincs, de bérlet van 5 km-es is, ez 2017-ben is így volt és most is így van.
2019. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!