Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak nekem szokatlan a MÁV...

Csak nekem szokatlan a MÁV szerelvény, cseh géppel, lengyel úti céllal?

Figyelt kérdés
Reggelente látok egy Varsóba menő vonatot, amely CD Skoda mozdonyból, H-Start kocsikból áll (kizárólag, nem vegyes).
2017. máj. 20. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi benne a furcsa? A párja lengyel kocsikkal jön, még talán magyar belföldi IC-be is beforgatják a szerelvényét. A mozdony meg külön sztori, a párkányi mozdonycsere idejét spórolják meg vele. És a szlovákokkal trióban úgy számolják el a mozdonyok által megtett kilométereket, hogy mindenki nulla körül jöjjön ki a buliból - így szlovák belföldi vonatok élén is láthatsz magyar gépeket.
2017. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi szokatlan nincs benne. Annó utaztam belföldi IC-n Cseh kocsikkal, ráadásul a büfékocsi személyzete egy kukkot nem beszélt magyarul.
2017. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!